Προς το περιεχόμενο

διαπασών


nody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν το αγόρασα για δύο λόγους...Τιμή (είναι πολλά τα 7euros για ελληνικό περιοδικό με τόσες λίγες σελίδες) και εξώφυλλο (περίμενα κάτι διαφορετικό από την Χαρούλα...).Αν κάποιος το διάβασε ας μας πει και για τα άρθρα και τις στήλες του..

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα για πρωτη και τελευταια φορα..πανακριβο και θεματολογια που δεν με αφορουσε..τωρα τι θεματολογια,μην με ρωτατε ουτε που θυμαμαι αφου το πεταξα ηδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα για πρωτη και τελευταια φορα..πανακριβο και θεματολογια που δεν με αφορουσε..τωρα τι θεματολογια' date='μην με ρωτατε ουτε που θυμαμαι αφου το πεταξα ηδη..[/quote']

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

περίμενα κάτι πιο ενδιαφέρον από το εν λόγω περιοδικό.....

 

πραγματικά εκπλήσομαι...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα για πρωτη και τελευταια φορα..πανακριβο και θεματολογια που δεν με αφορουσε..τωρα τι θεματολογια' date='μην με ρωτατε ουτε που θυμαμαι αφου το πεταξα ηδη..[/quote']

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

περίμενα κάτι πιο ενδιαφέρον από το εν λόγω περιοδικό.....

 

πραγματικά εκπλήσομαι...

 

καλα γουστα ειναι αυτα..εσενα μπορει να σου αρεσει..παρτο μια φορα και βλεπεις... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δε νομίζω γιατί κάπου το πήρε το μάτι μου στο περίπτερο και είδα τι περίπου "παίζει" αλλα νόμιζα ότι δε θα είναι έτσι...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον όπως θα έλεγε και κάποιος Mod ή ο npap ή και ο yameth το περιοδικό δεν είναι του Noiz. Απλά ο npap συμμετέχει σε αυτό και επειδή μάλλον έχει φιλικές σχέσεις με κάποιον από το team του νοιζ είπε να βοηθήσει κάποια από τα παιδιά να βγάλουν 1-2 τραγούδια τους σε cd και ποτέ δεν ξέρει κανείς. Ευκαιρία είναι και αυτή.....

Τώρα για την ύλη: 7e είναι όντως κάπως πολλά για τις σελίδες του. Για το εξώφυλλο, εντάξει μια χαρά διαφήμιση είναι η Αλεξίου για πρώτο τεύχος περιοδικού (κράχτης κι έτσι). Όσον αφορά το περιεχόμενο, μου φάνηκε περισσότερο πολιτικοποιημένο περιοδικό νεολαίας, παρά μουσικό. Ίσως να ήταν η εντύπωσή μου βεβαίως....

Πάντως γενικώς για πρώτη κυκλοφορία μια χαρά στέκει. Ελπίζω με τον καιρό τα όποια λαθάκια να εξαφανιστούν.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον όπως θα έλεγε και κάποιος Mod ή ο npap ή και ο yameth το περιοδικό δεν είναι του Noiz. Απλά ο npap συμμετέχει σε αυτό και επειδή μάλλον έχει φιλικές σχέσεις με κάποιον από το team του νοιζ είπε να βοηθήσει κάποια από τα παιδιά να βγάλουν 1-2 τραγούδια τους σε cd και ποτέ δεν ξέρει κανείς. Ευκαιρία είναι και αυτή.....

 

γιατι ειπες κανείς οτι το περιοδικο ειναι του νοιζ?γιατι ..απολογεισαι?το νοιζ δεν εχει καμια σχεση με την θεματολογια του περιοδικου η οποια μαλλον ειναι οπως τα ειπες..."μου φάνηκε περισσότερο πολιτικοποιημένο περιοδικό νεολαίας, παρά μουσικό." :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου