Προς το περιεχόμενο

''Kill my love''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Όταν βάλει και ο Σταύρος δίπλα του στα videoklips τέτοια κοπέλλα, και εμείς δεν θα ξαναπούμε τίποτα για τη προφορά του

 

Το video το έβαλα για να ψαρώσει ο Nestor Apos…εσύ τσίμπισες!  :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Mε γυναίκα Σουηδέζα...δεν ψαρώνει εύκολα... :P :P ;D ;D

 

Αν εννοείς ότι είναι ο άνδρας που δεν χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ που έλεγε και στο Denim, δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!  8) 8) :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς ότι είναι ο άνδρας που δεν χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ που έλεγε και στο Denim, δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!  8) 8) :D :D

Θα έλεγα ...ο άνδρας που δεν πρέπει να προσπαθήσει καθόλου...γιατί η γυναίκα του είναι πρωταθλήτρια του καράτε... 8)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα έλεγα ...ο άνδρας που δεν πρέπει να προσπαθήσει καθόλου...γιατί η γυναίκα του είναι πρωταθλήτρια του καράτε... 8)

 

AMAN AMAN!!!!!  :D

 

 

Ανέστη, δεν χρειάζεται ούτε καν παντόφλα δηλαδή, μια καρατιά αρκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρη σ ευχαριστω απο καρδιας αδερφε για τα υπερθετικα σου σχολια!

 

θα πρέπει να έχεις ανοιχτό το ραντάρ σου όταν "παίζουν" στο εξωτερικό auditions για μεγάλους rock παίκτες, έχεις και το feeling και την ικανότητα να ανταπεξέλθεις άνετα σε τέτοια project.

 

Ποτε δε θεωρησα τον εαυτο μου βιρτουοζο,υπαρχει κοσμος που εχει αφιερωθει σ αυτο κι εχει ξεφυγει το πραμα απο αποψη επιπεδου.

Απ την αλλη νομιζω οτι ειμαι ενας παλιομοδιτης ροκ παιχτης που απλα κανει σωστα τη δουλεια του:Nτυνει τα τραγουδια του με κιθαρες...

Εχει κοσμο για διαγωνισμους...μπολικο.

Εζ φαρ εζ μαι προνανσιεσιον ιζ κονσερντ,Α ντοντ νοου ενι μπετερ..Αμ φρομ Τεξας.. ;D

 

@LK Χαιρομαι που τα λεφτα που διαθετω για προστασια της φημης μου πιανουν τοπο!

 

Όταν βάλει και ο Σταύρος δίπλα του στα videoclips τέτοια κοπέλλα, και εμείς δεν θα ξαναπούμε τίποτα για τη προφορά του

@ΔΕΝ Χαιρομαι που ΑΚΟΜΑ δεν με εχεις αποκαταστησει και οπτικα.Τοσο προμοσιον,και να που δινουμε λαβες για αρνητικα σχολια,θηλυκου αποντος..

Δηλαδης δεν καταλαβα..αυτος ο Νεστορ Επος τι παραπανω εχει ?

 

@Gvour ,  ο Vivian ειναι κατα τη γνωμη μου ενας απο τους καλυτερους κιθαριστες στον κοσμο και πολυ υποτιμημενος.Τον γουσταρω πολυ!Χαιρομαι αν προκαλω τετοιο συνειρμο ωρες ωρες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

@ΔΕΝ Χαιρομαι που ΑΚΟΜΑ δεν με εχεις αποκαταστησει και οπτικα.Τοσο προμοσιον,και να που δινουμε λαβες για αρνητικα σχολια,θηλυκου αποντος..

Δηλαδης δεν καταλαβα..αυτος ο Νεστορ Επος τι παραπανω εχει ?

 

Θα σε αποκαταστήσω σύντομα! Όσο για τον Nestor, είναι εκτός συναγωνισμού, δεν (μπορούμε να) τον ανταγωνιζόμαστε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδης δεν καταλαβα..αυτος ο Νεστορ Επος τι παραπανω εχει ?

Προφορά...που δεν σηκώνει συζήτηση.....respect λίγο ρε φίλος....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφορά...που δεν σηκώνει συζήτηση.....respect λίγο ρε φίλος....

αχαχαχαχαχαχαχαχ! ;D ;D ;D

Eτσι ειναι,αμα μπλεκεις με του εξωτερικου,σπαει η γλωσσα,ξεμπουρδουκλωνεται ρε παιδιμ.. ;D

Εμεις αυτοδιδακτοι απο τους ''Dukes'' και τους ''Βορειους και Νοτιους'' καθε Πεμπτη τι να κλασουμε.. ;D

Αν δεν ακουσεις πως λαλιεται το διψηφο απο ξενον...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε LK "σποραδικές λέξεις" είπα ο χριστιανός δεν τον έστειλα για το lower. ;D (ξέρω ότι δεν μου την είπες, πλάκα κάνω) ;)

 

Σταύρο δεν υπάρχει υπερθετικός βαθμός, την δική μου αλήθεια καταθέτω (αν και γνωρίζεις την αξία σου, απλά ίσως πρέπει να σου την υπενθυμίζουμε που και που!) :)

 

Τσιιρς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου