Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τυπάς είναι πολύ μεγάλος κιθαρίστας, και το "songs for sanity" είναι καταπληκτικό cd! Thanks για τα videos, δεν τα είχα ξαναδεί!

 

Να τονίσω ότι ο τύπος έλαβε μέρος σε δύο cd του manson ("mechanical animals" και "holy woold", μακράν τα καλύτερα του για μένα) και τώρα πήγε στον rob zombie και τον ανέβασε κι αυτόν ένα επίπεδο (εκτελεστικά, γιατί συνθετικά το cd δεν είναι και το καλύτερό του). Πάντως όπου πάει δίνει ένα εντελώς προσωπικό χρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να εχω δει το βιντεο, θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι αυτος που εμφανιζεται στο live clip του Sweet Dreams..Αν ειναι αυτος, τοτε απορω γιατι τον εχετε σε εκτιμηση :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως γιατι ειναι συνθεταρα,μουσικαρα & κιθαρισταρας??? :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη, αλλα αν μιλαμε για το ατομο που εχω δει να παιζει στο live του Marilyn το Sweet και σκοτωνει ενα εκπληκτικο σολο ( στουντιακο ), τοτε μαλλον ή εγω εκτιμω αλλιως τη μουσικη ή εσεις μιλατε για αλλο ειδος μουσικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι μπραβο,να ξερουμε γιατι μιλαμε... :wink:

 

(εχει αποχωρησει εδω και καιρο απο τον Manson,κι ας του ειχε γραψει τα περισσοτερα τραγουδια :wink: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να επαναφέρω λίγο το θέμα.(συνήθησα να βάζω και τόνους :lol: )

 

1-ο τύπος είναι απίστευτος έτσι και αλλιώς.έχει συμβάλει σε απίστευτες επιτυχίες.

 

2-μιάς και είχαμε κάπου αλλού μία κουβέντα για "ποζέρια", θέλω να παραθέσω τα κατώθι στοιχεία :lol: :lol:

 

 

όπως όλοι μπορούμε να δούμε, ο κύριος John 5 ξεκίνησε ΣΩΣΤΟΤΑΤΑ

οπότε έχουμε και λέμε...

 

 

ΠΡΙΝ

 

 

 

j2right21ry.gif

 

 

 

 

ΚΑΙ ΜΕΤΑ

 

 

 

j6left3yp.gif

 

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου