Προς το περιεχόμενο

Εάν ο Malmsteen ήταν μπουζουξής...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδια δεν βγαινει ακρη..τζαμπα ...μαλωνουμε' date='αφου ο καθενας οτι ακουει το ακουει με την δικια του αντιληψη..υπαρχει περιπτωση πχ να μου αλλαξει γνωμη(παραδειγμα λεω),ο abraxas ή ο silot?οχι οπως και εγω δεν μπορω να τους αλλαξω την δικια τους γνωμη για τον malmsteen...

δεν χρειαζεται να αρπαζομαστε :wink:[/quote']

 

τακι με απογοητευεις, αλλα μου εχεις πει εσυ για τον yngwie. :twisted:

 

μα τα ιδια με εσενα λεω..την ιδια ακριβως γνωμη εχουμε κα ειπα οτι δεν μπορει να μας την αλλαξει κανενας οπως και εμεις δεν μπορουμε να την αλλαξουμε σε οποιον δεν τον γουσταρει... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει μουσική γι' αυτούς που τους αρέσουν τα πυροτεχνήματα - το οποίο βέβαια είναι ένα ταλέντο' date=' αλλά όχι κάτι που έχει διάρκεια ή καμιά ιδιαίτερη ουσία.[/quote']

 

:? :? ...Μαλιστα....

 

Δηλαδη με την ιδια λογικη να πω κι εγω οτι οι Rolling Stones ειναι κουλιθρες......

 

Η μουσικη ειναι σαν το σεξ...οπως την βρισκει κανεις....

 

ΥΓ. Πρωσοπικα θεωρω τον Malmsteen απο τους μεγαλυτερους κιθαριστες και δεν μου φαινεται ουτε ανουσια ουτε με μικρη διαρκεια η προσφορα του...

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Takis

 

Δεν είναι σωστό να λες ότι είναι αδύνατο κάποιος να αλλάξει γνώμη... τότε ο διάλογος είναι μάταιος και γιατί να συμμετέχουμε και σε fora και να ανταλλάσσουμε απόψεις... :wink:

 

εχεις απολυτο δικιο.απλα το ειπα για να ηρεμησω λιγοτα πνευματα.. :) ,και αφου ειδα οτι μετα απο καποια ανταλλαγη αποψεων ακρη δεν βγαινει..π.χ. εγω και ο κωστας το βλεπουμε απο τελειως αλλη οπτικη γωνια το θεμα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μουσικη ειναι σαν το σεξ...οπως την βρισκει κανεις....

 

Η μουσική του Malmsteen είναι σαν το σεξ. Μετά από 15 λεπτά θες να πέσεις για ύπνο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μουσικη ειναι σαν το σεξ...οπως την βρισκει κανεις....

 

Η μουσική του Malmsteen είναι σαν το σεξ. Μετά από 15 λεπτά θες να πέσεις για ύπνο.

 

:D :D :D Εγω μετα απο 15 λεπτα σεξ....θελω κι αλλο σεξ :D :D

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μουσικη ειναι σαν το σεξ...οπως την βρισκει κανεις....

 

Η μουσική του Malmsteen είναι σαν το σεξ. Μετά από 15 λεπτά θες να πέσεις για ύπνο.

 

αυτο θελεις εσυ μετα απο 15 λεπτα σεξ;;; :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μουσικη ειναι σαν το σεξ...οπως την βρισκει κανεις....

 

Η μουσική του Malmsteen είναι σαν το σεξ. Μετά από 15 λεπτά θες να πέσεις για ύπνο.

 

αυτο θελεις εσυ μετα απο 15 λεπτα σεξ;;; :lol: :lol:

 

Με έπιασες !!!!

 

Λοιπόν... η αλήθεια : μετά από 15 λεπτά σεξ θέλω σεξ με ΑΛΛΗ γυναίκα.

 

:) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μουσικη ειναι σαν το σεξ...οπως την βρισκει κανεις....

 

Η μουσική του Malmsteen είναι σαν το σεξ. Μετά από 15 λεπτά θες να πέσεις για ύπνο.

 

αυτο θελεις εσυ μετα απο 15 λεπτα σεξ;;; :lol: :lol:

 

Με έπιασες !!!!

 

Λοιπόν... η αλήθεια : μετά από 15 λεπτά σεξ θέλω σεξ με ΑΛΛΗ γυναίκα.

 

:) :) :)

 

:lol: :lol: :lol:

αυτος ειναι ο Wow! που ξερω... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να πω και εγώ κάποια πράγματα. Καταρχήν το malmsteen τον εχει σιχαθεί η ψυχή μου όμως μην ξεχνάμε ότι όταν πρωτοβγήκε στην πιάτσα δημιούργησε ολόκληρη σχολή. Και όχι μόνο παιξίματος απο άποψη τεχνικής αλλά από αποψη προσέγγισης της ίδιας της κιθάρας. Βέβαια κάπου μετά το odyssey το έχασε το μπαλάκι.

 

Ο Satriani είναι πρώτον απίστευτα μελετημένος και δεύτερον είναι από τους λίγους παιχταράδες που χρησιμοποιεί τη μελέτη που έχει κάνει για να κάνει την ουσία του να είσαι μουσικός δηλαδή να προσπαθήσει να γράψει ωραία μουσική.

 

Στον Χιώτη απλώς υποκλείνομαι!

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου