Προς το περιεχόμενο

Μy Clips originals/covers, Info etc.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια και παλι....

Μερικα παιδια εδω μου ζητησαν να ανεβασω μερικα clips μου...

Εδω και αρκετο καιρο εχω εναν καλο host στον οποιο εχω ανεβασει διαφορα πραγματακια οπως διασκευες αγαπημενων κομματιων απο κιθαριστες,jams αυτοσχεδιασμου με διαφορους ξενους κιθαριστες,μερικα δειγματα απο το συγγροτημα μου κλπ...διαβαστε τις περιγραφες διπλα στα κομματια και θα καταλαβετε...

Επεισης αν πατε στο VIDEOS θα βρειτε μερικα κλιπακια που εχω ανεβασει...

Aκομα καποιες πληροφοριες σχετικα με τις κινησεις μου,μηχανηματα,bio,pics etc...

 

μερικοι ισως γνωριζουν την μπαντα μου η οποια ονομαζεται "Fragile Vastness" και παιζουμε καποιο μπερδεμενο ειδος progressive μουσικης...

 

Λοιπον...Dig in..και πεστε μου γνωμες...Κριτικες καλες και κακες παντα καλοδεχουμενες αρκει να εχουν καποιο νοημα...

τα λεμε..

Αlex

 

το link ειναι..

http://www.musicv2.com/artist/alexflouros

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

hi alex ξανα :wink:

γενικα ειχα και απο πριν αποψη για σενα γιατι ειχα μπει στο site οταν μου το ειχε πει o kotsadoros :wink:

λοιπον απο ηχο καταρχας δεν το συζηταω...μονο και μονο τα μηχανηματα που εχεις ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..μονο ενας FLEXI THD σου μενει ετσι δεν ειναι DEXTER :wink: (αν καταλαβα καλα ο dexter ειναι το...κολληταρι σου ή οχι;αν δεν ειναι πες μου μην νομιζω λαθος :wink: )

τωρα απο παιξιμο οκ τι να πω...πιστευω οποιος ακουσει θα καταλαβει

απο vibrata μεχρι στο ποσο εισαι παντα μεσα στο pitch και οτι αλλο χαρακτηριζει ενα καλο παιξιμο

μονο σε ενα κομματι νομιζω οτι σου..ξεφυγε λιγο το...pitch και αυτο ειναι το story of the blues..sorry αν κανω λαθος(δεν ειμαι και ο ..πρωτος που πρεπει να μιλαει για ..Pitch αν ακουσεις τα κομματια μου :oops: ) και το γραφω καλοπροεραιτα ετσι;μην παρεξηγηθουμε κιολας :wink: 8)

μου αρεσαν πολυ ολα τα τζαμαρισματα αλλα πιο πολυ το jam με τον μυρωνα..ειλικρινα μια περιοδο ειχα φαει τρελο κολλημα με το κομματι :wink:

αν και δεν ειναι το στυλ της μουσικης που με τρελλαινει μου αρεσαν και τα δικα σας..πολυ καλη δουλεια πραγματικα :wink:

γενικα για να πω την αληθεια εντυπωσιαστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi alex ξανα :wink:

γενικα ειχα και απο πριν αποψη για σενα γιατι ειχα μπει στο site οταν μου το ειχε πει o kotsadoros :wink:

λοιπον απο ηχο καταρχας δεν το συζηταω...μονο και μονο τα μηχανηματα που εχεις ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..μονο ενας FLEXI THD σου μενει ετσι δεν ειναι DEXTER :wink: (αν καταλαβα καλα ο dexter ειναι το...κολληταρι σου ή οχι;αν δεν ειναι πες μου μην νομιζω λαθος :wink: )

τωρα απο παιξιμο οκ τι να πω...πιστευω οποιος ακουσει θα καταλαβει

απο vibrata μεχρι στο ποσο εισαι παντα μεσα στο pitch και οτι αλλο χαρακτηριζει ενα καλο παιξιμο

μονο σε ενα κομματι νομιζω οτι σου..ξεφυγε λιγο το...pitch και αυτο ειναι το story of the blues..sorry αν κανω λαθος(δεν ειμαι και ο ..πρωτος που πρεπει να μιλαει για ..Pitch αν ακουσεις τα κομματια μου :oops: ) και το γραφω καλοπροεραιτα ετσι;μην παρεξηγηθουμε κιολας :wink: 8)

μου αρεσαν πολυ ολα τα τζαμαρισματα αλλα πιο πολυ το jam με τον μυρωνα..ειλικρινα μια περιοδο ειχα φαει τρελο κολλημα με το κομματι :wink:

αν και δεν ειναι το στυλ της μουσικης που με τρελλαινει μου αρεσαν και τα δικα σας..πολυ καλη δουλεια πραγματικα :wink:

γενικα για να πω την αληθεια εντυπωσιαστικα

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου....

η αληθεια ειναι πως τα περισσοτερα απο αυτα τα clips εγιναν για πλακα και πολυ γρηγορα..μερικα βγηκαν καλυτερα..μερικα χειροτερα...

δεν ανησυχω ομως...μερικες φορες και οι "πρασινες" εχουν το γουστο τους.. :D :D

απλα κανω post πολλα πραγματα με first take only αν και θα μπορουσα να τα εχω παιξει καλυτερα...

 

Ο Μυρωνας ειναι κολληταρι και ειναι απλα θεος οσο αφορα το παιξιμο...

το touch που εχει ειναι απλα απιστευτο...

λοιπον..σε ευχαριστω και παλι που εκανες τον κοπο να ακουσεις τη δουλεια μου...

να'σαι καλα,

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alex,

 

Μόλις άκουγα τα κομμάτια από τη προσωπική σου σελίδα...

Φιλαράκο keep playing, εξαιρετικός όπως τότε στη Μυτιλήνη με τη κλασσική κιθάρα...

 

Που μπορώ να βρω το "Excerpts"?

 

Να' σαι καλά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Alex και ο Μύρωνας είναι απ τους πιο καλούς Έλληνες που έχω ακούσει .

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων τον Alex τον είχα ακουστά απο έναν φίλο μου που άγορασε μια κιθάρα του και μετά τον άκουσα απο ένα άλλο forum όπου έμεινα και τελείως @#/*&ας :!:

endrix was a tweaker...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο μπράβο και από εμένα Alex_Flouros το Forum ήταν καλό και έγινε καλύτερο με την παρουσία σου τέτοια να βλέπω !! έλα SUPERFUNK πες τη γνώμη σου για Alex και kotsadoros :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο μπράβο και από εμένα Alex_Flouros το Forum ήταν καλό και έγινε καλύτερο με την παρουσία σου τέτοια να βλέπω !! έλα SUPERFUNK πες τη γνώμη σου για Alex και kotsadoros :roll:

 

φιλε eangle χωρις να θελω να με παρεξηγησεις ουτε εσυ αλλα ουτε και ο superfunk εννοειται(αλλωστε δεν λεω κατι ..κακο)...αλλα γιατι ζητας την γνωμη του superfunk για τα δυο παιδια;τοσο σημαντικο ειναι για σενα που ...του το ζητας ...δημοσια;

αλλωστε δεν ειναι υποχρεωτικο να σχολιασει ετσι δεν ειναι;

αν εχω λαθος please πεστο μου οκ; :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εξηγηθώ για να μην παρεξηγηθώ !!

1 η γνώμη του superfunk έχει ιδιαίτερη βαρύτητα και αυτό είναι υπέρ του όχι κατά

2 αν και δεν συμφωνώ πάντα με ότι λέει ξέρει πολλά έχει ακούσει πολλά και μάλλον όπως και εγώ ασχολείται χρόνια με την μουσική

3 και βέβαια δεν υποχρεωμένος κανένας να σχολιάσει οτιδήποτε απλά μου έκανε εντύπωση που απαντάμε σε οποιαδήποτε χάζι ερωτήσει και δεν σχολιάσθηκαν τα παραπάνω

4 αυτό που έγραψα δεν ήταν μομφή κατά του superfunk

ελπίζω να σε κάλυψα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου