Προς το περιεχόμενο

Δυο ''λογακια'' πανω σε ενα backing track


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο κανα δυο χρονακια ειπα να βαλω και εγω ενα τζαμαρισμα πανω σε ενα backing.

Δεν ειναι one take και τετοια....κανα δυο σημεια που δεν μου βγηκαν τα ξαναεγραψα.

Ειναι γραμμενο με toneport ux2 μεσω audition 3 και κιθαρα ibanez js1000.

Απο ηχογραφηση δεν ξερω γενικα πραγματα πολλα οποτε καταλαβαινετε...αν εχει και ατελειες sorry :-\...και επισημαινω οτι ειναι λιγακι φλιαρο αλλα ειχα ορεξη μετα απο τοσο καιρο ;D

 

Οποιος δεν εχει τι να κανει ας ριξει ενα ακουσματακι.....και μετα κανενα μπινελικακι ;D

IMPROV.1.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οραιο παιξιμο φιλε μου αρεσες...well done!!!

 

ο garsed αγαπημενος σου? ;D

 

Και αυτος μαζι με αλλους πολλους βεβαια....οτι μπορουμε παιρνουμε απο τον καθενα ;)...thanks.

 

 

Ωραίος ο πατριώτης!Μπράβο!

 

(πολλή παρέα με τον Αντώνη διακρίνω ;) ;))

 

Σωστα καταλαβες περι Αντωνη ;)....μη νομιζεις...δυσκολευτηκα να βαλω τετοια πραγματα στο παιξιμο μου...εγω μεταλιες γουσταρα παντα (και ακομα δηλαδη) αλλα ψαχνω εδω και καιρο και αλλα πραγματα....ελπιζω να τα καταφερω...thanks.

 

Πολυ καλο για το ειδος και φρασεις και τεχνικη.

Λιγα μεσαια μου ελειψαν.

 

Σε θεμα ηχου δεν ειμαι ακομα σε καλο επιπεδο...ποιο πολυ εχω ασχοληθει με το παικτικο μιας και ειμαι ''παιχτης δωματιου'' οποτε φτιαχνω καποιους ηχους που μου αρεσουν και βαραω με αυτους....thanks.

 

 

 

Παιδια σας ευχαριστω ολους...να'στε καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου