Προς το περιεχόμενο

Ο SRV, το shuffle και ο ιδρώτας του καλλιτέχνη


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΒΑΡΑ ΑΛΥΠΗΤΑ!

 

Τι τόλμησες να ξεστομίσεις ρε αλιέτη;! ;D

 

Σταύρο, σε διαβάζω με προσοχή και έχεις δίκιο. Και ευχαριστώ που παρατηρείς γιατί κι εγώ αρχίζω να αντιλαμβάνομαι διάφορα πράγματα σιγά σιγά. Το γεγονός βέβαια είναι ότι προκειμένου να αρχίσω να αφαιρώ, πρέπει να βεβαιωθώ ότι μπορώ να παίξω αυτά που θα απουσιάζουν (Νόμπελ λογοτεχνίας τώρα!)

 

Δε θα δικαιολογηθώ αλλά θα επανέλθω δριμύτερος και με λιγότερη φλυαρία.

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου δωσω μια ιδεα.

Αφου σιγουρευτεις οτι μπορεις να παιξεις αυτα που θα απουσιασουν (θεικο)  ;D, σκεψου την κιθαρα σαν τη φωνη που λειπει και καντη να τραγουδησει το στιχο (που κι αυτος λειπει  ;D).

Αναμεσα και οπου χρειαζεται βαζε τις πολυπλοκες φρασεις που θα πεταγονται για σχολιασμο που λεει και ο ζαμπετας.

Κατι σαν κουτσομπολιο στο στιχο μετα τη μελωδια της φωνης (που δεν υπαρχουν  ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προκειμένου να αρχίσω να αφαιρώ, πρέπει να βεβαιωθώ ότι μπορώ να παίξω αυτά που θα απουσιάζουν (Νόμπελ λογοτεχνίας τώρα!)

Με τρελαινουν  αυτουνες οι αποφθεγματικες φρασεις της στιγμης!

Θα την λεω και γω!

Παντως,το συνδρομο της κιθαριστικης ''φλυαριας'' το εχουμε οι περισσοτεροι.(Εγω να δεις αμετροεπεια.. ;))

Πως τονε λενε εκεινονα που ειχε την ορχηστρα βουβη για 4 λεπτα?

Ρε μηπως ειχε δικιο? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το γεγονός βέβαια είναι ότι προκειμένου να αρχίσω να αφαιρώ, πρέπει να βεβαιωθώ ότι μπορώ να παίξω αυτά που θα απουσιάζουν (Νόμπελ λογοτεχνίας τώρα!)

 

 

Αφού σου απονείμω το Nobel ( με έβαλες βραδιάτικα να φορέσω black tie  ;D) , επικουρικά θέλω να προσθέσω ότι όντως απαραίτητο σκαλί /προ-στάδιο του minimal είναι αναπόφευκτα το maximal.Ένα πιο υποψιασμένο μάτι (αφτί εν προκειμένω) είναι εύκολο να καταλάβει π.χ αν ένας χώρος είναι λιτός και απέριττος ή απλά άδειος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επικουρικά θέλω να προσθέσω ότι όντως απαραίτητο σκαλί /προ-στάδιο του minimal είναι αναπόφευκτα το maximal.Ένα πιο υποψιασμένο μάτι (αφτί εν προκειμένω) είναι εύκολο να καταλάβει π.χ αν ένας χώρος είναι λιτός και απέριττος ή απλά άδειος. 

+ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τονε λενε εκεινονα που ειχε την ορχηστρα βουβη για 4 λεπτα?

Ρε μηπως ειχε δικιο?

 

Σε πρόλαβα:

 

Να το ανεβάσω χωρίς τίποτα, να γουστάρουμε δροσιά;

 

Λάκη, ακριβώς αυτό που λες.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου δωσω μια ιδεα.

Αφου σιγουρευτεις οτι μπορεις να παιξεις αυτα που θα απουσιασουν (θεικο)  ;D, σκεψου την κιθαρα σαν τη φωνη που λειπει και καντη να τραγουδησει το στιχο (που κι αυτος λειπει  ;D).

Αναμεσα και οπου χρειαζεται βαζε τις πολυπλοκες φρασεις που θα πεταγονται για σχολιασμο που λεει και ο ζαμπετας.

Κατι σαν κουτσομπολιο στο στιχο μετα τη μελωδια της φωνης (που δεν υπαρχουν  ;D)

τι είπε ο καλλιτέχνης  ;D ;D ;D, συμφωνώ γιατί το ίδιο κάνω και εγώ  >:( >:( >:(, πάντως ήταν ωραίο  :) :) :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου