Προς το περιεχόμενο

ALhambra 4p ταστιερα


Skropi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια να ρωτησω κατι.Η ταστιερα ειναι οντως εβενινη?Ρωταω γιατι σε ενα ταστο εχει ξεβαψει,αρα ειναι βαμενη μαυρη,και στο πανακι οταν την καθαριζω αφηνει λιγο μαυρο  ??? ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω την καμερα σπιτι τωρα,αλλα ουτως η αλλως ειναι αχνο,δεν ξερω πως θα φαινοταν.Παντως φενεται απλα αυτο,εχει φυγει λιγο το μαυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πρεπει να πω και το αλλο,εχω στειλει e-mail στην alhambra εδω και αρκετες μερες και δεν εχω λαβει απαντηση.Οποτε μου μπαινουν ψυλοι στα αυτια.Εστειλα και σημερα στον καγμακη e mail και περιμενω να δω.Εαν οντως δεν ειναι ebony παντως θα την επιστεψω ασυζητητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ότι έχει τύχει να διαβάσω,αν το κομμάτι έβενου που χρησιμοποιείται είναι σχετικά ανοιχτόχρωμο,το βάφουν για να φαίνεται καλύτερης ποιότητας.Αυτή είναι η καλύτερη περίπτωση.

 

Η χειρότερη είναι να είναι rosewood η ταστιέρα σου.Απ'όσες φωτογραφιές έχει τύχει να δώ πάντως μια ανοιχτόχρωμη εβένινη ταστιέρα φέρνει λίγο σε rosewoood oπότε βγάλε άκρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω διαβασει και εγω για το βαψιμο,αλλα δεν ξερω τι στο καλο εβαψαν,rosewood η ebony?Θα την βρω την ακρη που θα παει,ολο και καποιος θα ξερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,πηρα απαντηση απο τον καγμακη οτι ειναι εβενος η ταστιερα,οποτε για την υποστηρηξη του εν λογω καταστηματος ενα μπραβο(προχθες μου εστειλε αλλα δεν ειχα χρονο να ποσταρω).Απο την alhambra ομως ουτε φωνη ουτε ακροαση,οποτε οι τυποι ειναι απλα τραγικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον,ειχα νεα και απο την ALhambra.Ελειπαν ολο τον αυγουστο σε διακοπες και λενε σιγουρα αληθεια μιας και καθε email που στελνω τωρα το απαντανε ΑΜΕΣΑ και με ΑΚΡΙΒΕΙΑ.Ειχα αδικο και το παραδεχομαι,και απαντανε και γενικα χαιρονται να μιλουν για κιθαριστικα οι ανθρωποι,απλα αυτο που καταλαβα ειναι οτι μαλον δεν εχουν και πολυ προσωπικο,αλλιως δεν εξηγηται ολοκληρο αυγουστο να μην υπαρχει ενας να απανταει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου