Προς το περιεχόμενο

ibanez rg 1451 ή jackson dk-2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επίσης έπεσε στην αντίληψή μου αυτή εδώ http://www.thomann.de/gr/godin_exit_22_rw.htm

 

Δεν θα σου τη συνηστούσα!!

και οχι τοσο για την εμφανιση (γουστα ειναι αυτα), απλα εχω παιξει με αυτην http://www.thomann.de/gr/godin_icon_type2_classic_flat_black.htm (που ειναι πολυ παρομοια σε σχημα και στυλ με αυτη που λες)

και μιας και επαιζες με strat πριν, το μανικι δεν νομιζω να σε βολεψει γιατι επαιζα κι εγω με strat και μετα επιασα αυτην απο περιεργεια και δεν μου αρεσε καθολου!!

αρα δεν νομιζω να σε βολεψει...αλλα καποιες φορες τα πραγματα δεν ειναι ετσι οπως νομιζουμε για αυτο καλυτερα δοκιμασε την ΑΝ ανεβεις Αθηνα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θανασσσσσ , οταν υπαρχει η charvel στην μεση , δεν νομιζω να τιθεται πλεον θεμα σοβαρης συζητησης..

 

Ειναι η καλυτερη κιθαρα στα λεφτα της και , με πολυ περισσοτερα παλι καλυτερη δεν παιρνεις... παμε προχωρα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://smart.noiz.gr/details.php?id=43436

παρε ενα τηλ να μηλησεις με το παιδι

αλλιως παρε την τζακι

και δεν εχω καμια σχεση με των πωλητη

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Godin Exit22 ειναι ωραιοτατο οργανο, αλλα βλεπωντας τι κιθαρες ψαχνεις, δε θα στην προτεινα - δεν ειναι (νομιζω) αυτο που ψαχνεις.

Το μανικι των Godin Icon παρεπιπτοντως ειναι πολυ διαφορετικο απο αυτο αλλων godin οπως η exit22, η freeway κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα παιδες ξεχασα οτι μιλαμε και για σαρβελ

πιστευω πως πρεπει να κινηθεις εκει μεσα

εμενα εχει περασει ολη η πραγωγη τησ τζακσον απο ιαπωνια

(μην με περασετε για κανα λευτα ,αλλα δινω την μια περνω αλη ,δανειζομαι

συναντω αλλες σε στουντιο κτλ)

ειδικα πιστευω πως με το συγκεκριμενω σωμα περνεις καλητερη ποιοτητα

δυοτι στις κελλυ και τις ραντυ ωσο να το κανεις τα πιο πολλα λ7 πανε στα λουσα...

Μια μερα θα βρω κατι εξυπνο να γραψω εδω κατω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θανασσσσσ , οταν υπαρχει η charvel στην μεση , δεν νομιζω να τιθεται πλεον θεμα σοβαρης συζητησης..

 

Ειναι η καλυτερη κιθαρα στα λεφτα της και , με πολυ περισσοτερα παλι καλυτερη δεν παιρνεις... παμε προχωρα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι βρε παιδιά αυτες οι Charvel (oi dimas) είναι πολύ ποιότητα.Ένα split coil tap δεν μπορούσανε να βάλουνε?? Θα μπορούσαν να διογκώσουν κατά πολύ  το ακουστικό τους εύρος.

Τώρα που θα τις δοκιμάσω??? Βρήκα έναν αντιπρόσωπο αλλα έχει μια μόνο κιθάρα !!??!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου