Προς το περιεχόμενο

Lady of the Dragons by Marathon (Ibanez RG 1570)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mεγειίς κούκλα το κιθαρόνι!!Πολλή καλή δουλεια!

 

Αν επιτρέπεις πόσο σου κόστισε όλο αυτό?

Ευχαριστώ.

 

Ο σχεδιασμός και η εκτύπωση ήταν δωρεάν.

 

Το κόστος ήταν η χρέωση του Κακανιάρη για την αφαίρεση χρώματος, κλείσιμο μαγνήτη, βάψιμο λευκό και πέρασμα λούστρου μετά την εκτύπωση.

 

Αλλά επειδή δεν θέλω να δίνω τις τιμές κάποιου όταν δεν τις έχει δημοσιευμένες και θεωρώ ότι είναι φιλική για τον Ανέστη, θα τον αφήσω να απαντήσει αυτός αν το θεωρεί κατάλληλο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ευχαριστώ.

 

 

 

Αλλά επειδή δεν θέλω να δίνω τις τιμές κάποιου όταν δεν τις έχει δημοσιευμένες και θεωρώ ότι είναι φιλική για τον Ανέστη, θα τον αφήσω να απαντήσει αυτός αν το θεωρεί κατάλληλο.

 

Σεβαστό  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχε επιτελους - τοσο καιρο κανει βολτες στο sait του μαραθωνα..............μεγεια καλοπαιχτη να σου ζησει και.......................απλα τα σπαει..................και ποντους παιρνεις στο GAS αλλα και στο WAF.................χιλια μπραβο μεγαλε

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ guys.

Και για να απαντήσω και στον Mike G, αφού πήρα το οκ από τον Marathon, το κόστος ήταν 300€.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ guys.

Και για να απαντήσω και στον Mike G, αφού πήρα το οκ από τον Marathon, το κόστος ήταν 300€.

να δεις διαφημηση τωρα  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωραιότατη, μου θύμισε τα νιάτα μου  ;) - ποζερομεταλιές  ;D

 

Και που να δείτε την νέα tele που ετοιμάζει ο σεβάσμιος Marathon... Μιλάμε για μεγαλεία. Λογικά μόλις την τελειώσει, θα ανεβάσει υλικό προς τέρψη των οφθαλμών μας. Είναι μια απίστευτη κουκλάρα...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o Πραγματικά υπέροχη!

Συγχαρητήρια στον καλλιτέχνη, η συγκεκριμένη είναι πολύ μπροστά, όπως και η Lucie telecaster!

Ray, να τις χαίρεσαι και τις δύο (γυναίκα και κιθάρα 8))

Άντε μαραθώνιε, με το καλό να θαυμάσουμε και το νέο πρότζεκτ!

Ευχαριστώ. Πάντως να πω ότι, στην πραγματικότητα, τη γυναίκα μου την έβαλα επειδή την αγαπώ και τη γουστάρω πολύ σα γυναίκα και δεν θα ήθελα να είχα καμία άλλη στην κιθάρα μου (ξέρω ότι δεν είναι cool και rawk να λεω τέτοια πράγματα αλλά είναι η αλήθεια - και, όχι, δεν διαβάζει το Noiz. Δεν διαβάζει καν ελληνικά). Cheesy

Αφού γουστάρεις εσύ, φτάνει και περισσεύει!!!

Πάντως είστε πολλοί οι αισθηματίες! Πρόσφατα διάβαζα για τον joe perry:

http://forums.aeroforceone.com/viewtopic.php?p=1082166&sid=9960c7fbe9e86b2b3fb92aa0c060f6a7  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως να πω ότι, στην πραγματικότητα, τη γυναίκα μου την έβαλα επειδή την αγαπώ και τη γουστάρω πολύ σα γυναίκα και δεν θα ήθελα να είχα καμία άλλη στην κιθάρα μου (ξέρω ότι δεν είναι cool και rawk να λεω τέτοια πράγματα αλλά είναι η αλήθεια

Κάνεις μεγάλο λάθος Ray!!

ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ COOL ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ και ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!!!

Η κιθάρα είναι πολύ όμορφη! Καλόπαιχτη και από μένα!

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη γυναίκα μου την έβαλα επειδή την αγαπώ και τη γουστάρω πολύ σα γυναίκα και δεν θα ήθελα να είχα καμία άλλη στην κιθάρα μου (ξέρω ότι δεν είναι cool και rawk να λεω τέτοια πράγματα αλλά είναι η αλήθεια - και, όχι, δεν διαβάζει το Noiz. Δεν διαβάζει καν ελληνικά). :D

Σ' ωραιος!

Να της μαθεις ελληνικα.Αυτα πρεπει να τ ακουει. ;)

 

 

Aν και ειμαι της παλιομοδιτικης κολλημενης σχολης ''vintage blonde-ή καμια ξυλοκατασταση να φαινονται νερα''

ειναι ΕΡΓΟ ΤΕΧΝΗΣ το εργαλειο!

Μεγειες,καλοπαιχτη,συγχαρητηρια στο δημιουργο!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου