Προς το περιεχόμενο

Video - Με τον Αλκίνοο live στο Τεχνοπολις. Part 1


kapdrums

Προτεινόμενες αναρτήσεις

MΙΧΑΛΗ  σε εχω ακουσει live σε καλυτερες ''φασεις'' εισαι  ισως απο τους πιο Γκρουβατους επαγγελματιες.Αλλα εδω δεν με'' κουνησες''.Πιστευω οτι ''φταιει '' το στυλ της μουσικης που παιζει ο συγκεκριμενος Καλλιτεχνης (ποτε δεν μου αρεσε και ας εχει παντα πισω του πολυ καλους μουσικους ) Ειναι γουστα αυτα δεν κατακρινω κανενα τη δουλεια τους κανουν τα παιδια Οπως επισης δεν σημαινει οτι αν η μπαντα αποτελειται απο μουσικαρες θα πρεπει να ''γουσταρουμε '' και καλα .Πιστευω οτι μια ειλικρινης αποψη βοηθαει και τον εκτιθεμενο μουσικο αλλα και το Φορουμ ειδικα στο section : Drums & percussion οπυ υπαρχει μια ποιοτητα εκφρασης αποψεων η οποια συνεχως βελτιωνεται .Μιχαλη καλη συνεχεια (ειπαμε σε εχω ακουσει σε πολυ καλυτερα πραγματα ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολλα μπραβο κ απο μένα.. Ήσουνα απιστευτος στο λαιβ, όπως κ οι υπολοιποι μουσικοι βέβαια.

 

Το σόλο που μας χαζεψες δεν το έβαλες στο βιντεο όμως...  ;)

 

Εκεί κάπου κάτω αριστερά στο βιντεο είμαι κ γω... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο παίξιμο και ήχος!

 

Καλά κάνεις και έχεις το gain στο low (ή στο medium;) για να μην παραμορφώνει, αλλά αφού κάνεις ούτως ή άλλως μοντάζ, ανέβασε και λίγο την ένταση εκ των υστέρων από το πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο που χρσιμοποιείς.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΙΧΑΛΗ  σε εχω ακουσει live σε καλυτερες ''φασεις'' εισαι  ισως απο τους πιο Γκρουβατους επαγγελματιες.Αλλα εδω δεν με'' κουνησες''.Πιστευω οτι ''φταιει '' το στυλ της μουσικης που παιζει ο συγκεκριμενος Καλλιτεχνης (ποτε δεν μου αρεσε και ας εχει παντα πισω του πολυ καλους μουσικους ) Ειναι γουστα αυτα δεν κατακρινω κανενα τη δουλεια τους κανουν τα παιδια Οπως επισης δεν σημαινει οτι αν η μπαντα αποτελειται απο μουσικαρες θα πρεπει να ''γουσταρουμε '' και καλα .Πιστευω οτι μια ειλικρινης αποψη βοηθαει και τον εκτιθεμενο μουσικο αλλα και το Φορουμ ειδικα στο section : Drums & percussion οπυ υπαρχει μια ποιοτητα εκφρασης αποψεων η οποια συνεχως βελτιωνεται .Μιχαλη καλη συνεχεια (ειπαμε σε εχω ακουσει σε πολυ καλυτερα πραγματα ).

 

its all good bro...δεν μπορω κι ουτε με ενδιαφερει να"αρεσω" σε ολους και παντα...αυτο που με ενδιαφερει ειναι να υποστηριξω το μουσικο περιβαλλον στο οποιο βρισκομαι οσο καλυτερα μπορω...που αλλου με εχεις ακουσει και γουσταρες?απο περιεργεια... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Congrats! για τα ωραια παιξιματα! Νασαστε καλα που τα ποσταρετε , για να βλεπουμε, να μαθαινουμε και να διαδιδεται η τεχνη και η τεχνικη :)

Ειδικα για οσους δεν μπορουν να ερθουν στα live σας, αυτο ειναι ότι καλυτερο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους το διαβασες.......σου εχω ξαναγραψει σε καποιο post του Βαγγελη .Σε ειχα δει με τη Γαλανη & Πρωτοψαλτη πριν καποια χρονια και μου εχει βαλει ο ΠΗΜΗΣ καποια live με  Τουρνα κλπ.

Ειπα οτι ''φταει ''η μουσικη του Αλκινοου που δεν μου αρεσει .ΕΣΥ καλα παιζεις πολυ επεγγγελματικα και σωστα κανεις ...ειναι θεμα γουστου (δικου μου ) .Αυτα και καληνυκτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους το διαβασες.......σου εχω ξαναγραψει σε καποιο post του Βαγγελη .Σε ειχα δει με τη Γαλανη & Πρωτοψαλτη πριν καποια χρονια και μου εχει βαλει ο ΠΗΜΗΣ καποια live με  Τουρνα κλπ.

Ειπα οτι ''φταει ''η μουσικη του Αλκινοου που δεν μου αρεσει .ΕΣΥ καλα παιζεις πολυ επεγγγελματικα και σωστα κανεις ...ειναι θεμα γουστου (δικου μου ) .Αυτα και καληνυκτα

 

:)cool....καλο βραδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου