Προς το περιεχόμενο

Eπιστροφη ....Ποιανου??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να την ακούσω! ¶μεσα! :roll:

Φαίνεται πολύ καλή. Έπαιξα τις προάλες Διαμαντόπουλο μία αντίστοιχη γύρω στο 1000 την άφηνε σε μένα (δεν έχω ψάξει παραπέρα την τιμή της βέβαια) το μόνο που δεν "μού κατσε" ήταν το κάπως παχύ για μένα μπράτσο της επίσης ότι ήταν "ματ" και όχι full φινιρισμένο (και ενώ δε με χαλαγε ιδιαίτερα .... κάτι δε μ άρεσε σ' αυτό το μπράτσο' date=' έδειχνε πολύ φθηνό και κάπως, ξεκομμένο από το υπόλοιπο σώμα τελείως) καθώς και το headstock που όπως είναι και "κοντό" μου άφηνε οπτικά "γλυκόξινη" αίσθηση. (Γ@#ώ το κόλλημα μου με τις στρατ :lol: )

Από ήχο / μαγνήτες / και γενικότερο "στήσιμο" μια χαρά ήταν. Το δικό σου μπράτσο στη φωτό που έστειλες είναι "ματ" ή φινιρισμένο?[/quote']

 

?????????????

 

Μήπως την ... άκουσες ήδη??? Τι σχέση έχει αυτό το post???

:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι σκεφτότανε ο Abraxas..., με τις απαντήσεις που πήρε μετά από αυτό το post που όλοι τον περνούσαν για..."ψαρά"...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να την ακούσω! ¶μεσα! :roll:

Φαίνεται πολύ καλή. Έπαιξα τις προάλες Διαμαντόπουλο μία αντίστοιχη γύρω στο 1000 την άφηνε σε μένα (δεν έχω ψάξει παραπέρα την τιμή της βέβαια) το μόνο που δεν "μού κατσε" ήταν το κάπως παχύ για μένα μπράτσο της επίσης ότι ήταν "ματ" και όχι full φινιρισμένο (και ενώ δε με χαλαγε ιδιαίτερα .... κάτι δε μ άρεσε σ' αυτό το μπράτσο' date=' έδειχνε πολύ φθηνό και κάπως, ξεκομμένο από το υπόλοιπο σώμα τελείως) καθώς και το headstock που όπως είναι και "κοντό" μου άφηνε οπτικά "γλυκόξινη" αίσθηση. (Γ@#ώ το κόλλημα μου με τις στρατ :lol: )

Από ήχο / μαγνήτες / και γενικότερο "στήσιμο" μια χαρά ήταν. Το δικό σου μπράτσο στη φωτό που έστειλες είναι "ματ" ή φινιρισμένο?[/quote']

 

Τάκη θα σε μαλώσω!

 

Είσαι απροσεκτούλης! :lol:

 

Μπέρδεψες το πρωτότυπο με την αντιγραφή! Η δικιά μου είναι αυτή:

 

http://www.ernieball.com/mmonline/specs/instruments_axissuper.html

 

... και δε νομίζω να στην αφήσει κανείς 1000€ καινούργια, εκτός αν είναι ο αδελφός σου! :wink: Η Peavey που είδες μάλλον είναι κορεάτικη (?)

 

Το μπράτσο είναι αφινίριστο, όπως σε όλες τις Musicman, το φινίρισμα γίνεται με λάδι και κερί περιοδικά, για προστασία. Σαν αίσθηση είναι καταπληκτικό (για μένα τουλάχιστον), εκτός των άλλων έχει ασύμμετρο προφίλ. :wink:

 

Θα γράψω αναλυτικότερα κάποια άλλη στιγμή :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(αυτόν ξέρουμε' date=' αυτόν εμπιστευόμαστε) :D :D

 

Welcome back λοιπόν κι από μένα :!: :!: :!:[/quote']

 

Μουχαχαχαχχαχαχαχα!!! :lol: :lol: :lol:

 

Γεια σου ρε Όμηρε! :wink:

 

(σημείωση: τα "λέμε" και σε άλλο φόρουμ, μπορείς να φανταστείς ποιος είμαι εκεί; :wink: )

 

Γεια σου κι εσένα Βασίλη! (of course mr linguist... :wink: )

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πολύ περίεργος να μάθω τι σκεφτότανε ο Abraxas...' date=' με τις απαντήσεις που πήρε μετά από αυτό το post που όλοι τον περνούσαν για..."ψαρά"...

 

Ζήτημα αυτοσυγκράτησης Ηλία... :lol: :lol: :lol:

 

Να πω και κάτι άλλο: οι απόψεις του κάθε ανθρώπου αλλάζουν με τον καιρό. Είναι παράμετρος της εξέλιξης αυτό... ό,τι δεν αλλάζει πεθαίνει...

 

Επομένως τις διαφορετικές απόψεις που είχα σαν Abraxas, πιθανότατα θα τις είχα και σαν Dienekes. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκούλπ!!!!!!! ζητώ συγνώμη, γιατί πόντως δεν τσέκαρα καλά....... εμ, τηλέφωνα, δουλειά, πελάτες, και κιθάρα δεν γίνονται όλα μαζί :oops:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκούλπ!!!!!!! ζητώ συγνώμη' date=' γιατί πόντως δεν τσέκαρα καλά....... εμ, τηλέφωνα, δουλειά, πελάτες, και κιθάρα δεν γίνονται όλα μαζί :oops:[/quote']

 

Υπόσχομαι να τις φέρω το επόμενο ΣΚ και τις 2 (*) στο μαγαζί για ανελέητο βασανιστήριο. Βάζεις τις μπύρες. :wink: Συν μερικές για τον Ηλία, αν κατέβει :wink:

 

(*) Δες το mail σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου