Προς το περιεχόμενο

Eπιστροφη ....Ποιανου??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Gideon Stargrave έγραψε:

Φυσικά, η επιτυχία της Τελε είναι η απλότητά της, ένα μεγάλο σώμα, strings through body & direct mounted μαγνήτες.

 

Γιατί να ανοίξεις διαμάχη γι'αυτό το εντελώς αυτονόητο πράγμα;

 

takis εγραψε:

 

χαχαχαχα...

πως φαινεται οτι εισαι καινουριος στο noiz...(δεν στο λεω ειρωνικα μην με παρεξηγησεις... )

πριν γινεις μελος παρακολουθουσες καθολου συζητησεις εδω στο forum σε σχεση με τον ρολο που παιζουν τα ξυλα σε μια κιθαρα;

 

πω πω ρομπα .... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

http://www.noiz.gr/postp37267.html&sid=c0ae3fce8dfd28a5efce6cc60decb5b1#37267

 

:lol:

 

 

Επίσης παρακάτω ο arpegios λέει:

 

κι όμως ξέρει τι λέει' date=' μπορεί και να έχει διαβάσει τις ιστορικές διαμάχες, γιατι σου απάντησε, δεν μίλησε για [b']τύπο[/b] ξύλου, είπε μεγάλο (μάζα) σώμα και strings through body.

 

edit

------------------------

Τώρα είδα την απάντηση του Gideon Stargrave, δεν τα έχει διαβάσει, αλλά είναι σαν να τα έχει διαβάσει με αυτά που λέει!"επιστημονική φαντασία" ε? Ήδη έχεις κάνει μερικους φίλους εδω μέσα :)

 

 

:D:D:D:D:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπύρα ρέει άφθονη εδώ don t worry' date=' Υπάρχουν καφάσια για πολλά βασανηστήρια :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Καλα ρε μο@$#a...ετσι ε;; βασανιστηρια ακουω κτλ και μια προσκληση ακομα δεν ακουσα....τι να σας πω........;; 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπύρα ρέει άφθονη εδώ don t worry' date=' Υπάρχουν καφάσια για πολλά βασανηστήρια :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Καλα ρε μο@$#a...ετσι ε;; βασανιστηρια ακουω κτλ και μια προσκληση ακομα δεν ακουσα....τι να σας πω........;; 8) 8)

 

Baby-O?

okai LS85Q

Matamp 1224MkX, thd hotplate, HBE BigD, Soulbender and a useless guitarist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.noiz.gr/postp39513.html&highlight=&sid=9dbca9742d5d77b890ab01493b95f9e3#39513

 

ρε μ#$%ιιι γιατι με ρωτουσες αυτα για τον THD?αφου εγω στον ειχα πουλησει!ή δεν τον ειχες παρει ακομα;... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπα....ωπα...ανωμαλεεεε Math και φαινοσουν σοβαρος....τρελο αγορι ....καλυτερα ομως ετσι....μου αρεσει να βρισκω και αλλους ομοιδεατες μιας προστυχης,υγρης,διαστροφικης ιδεολογιας και νοοτροπιας..... :D :D

 

 

Πλακα πλακα σε λιγο δεν θα χρειαζομαστε Baby Ο........Εχουν αρχισει ολες οι αρρωστες στην Αθηνα να τα βγαζουν ολα φορα παρτιδα και οποιον παρει ο Χαρος.......μου φαινεται ηρθε ο καιρος να παρει φωτια ο φακος μου ξανα :D :D

 

 

Παλι ισοπεδωσα την συζητηση...ευχαριστηθηκατε;;;; :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Arpeggios...εισαι σιγουρα ο Arpeggios;;; :D :D

 

βασικά όχι' date=' έχω περάσει απο άλλα δύο nick, με πολύ λίγα ποστ, και μετα απο φάσεις όπου δεν είχα χρόνο να μπαίνω στο νοιζ, ξέχναγα το Password και άνοιγα νεο λογαριασμό.... βλέπετε το mail που έδινα τότε ήταν στο dodgeit, είχα μόνο τον "καλό" μου λογαριασμό για τις δουλειές μου, και δεν τον έδινα απο δω κι απο κει.....

 

κι όμως ξέρει τι λέει, μπορεί και να έχει διαβάσει τις ιστορικές διαμάχες, γιατι σου απάντησε, δεν μίλησε για τύπο ξύλου, είπε μεγάλο (μάζα) σώμα και strings through body.

 

edit

------------------------

Τώρα είδα την απάντηση του Gideon Stargrave, δεν τα έχει διαβάσει, αλλά είναι σαν να τα έχει διαβάσει με αυτά που λέει!"επιστημονική φαντασία" ε? Ήδη έχεις κάνει μερικους φίλους εδω μέσα :)

 

8O Απίστευτο!! Δεν το θυμόμουνα καν....

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά όχι' date=' έχω περάσει απο άλλα δύο nick, με πολύ λίγα ποστ, και μετα απο φάσεις όπου δεν είχα χρόνο να μπαίνω στο νοιζ, ξέχναγα το Password και άνοιγα νεο λογαριασμό.... βλέπετε το mail που έδινα τότε ήταν στο dodgeit, είχα μόνο τον "καλό" μου λογαριασμό για τις δουλειές μου, και δεν τον έδινα απο δω κι απο κει.....

[/quote']

 

Don Pasquale, είναι μάταιο πλέον να κρύβεσαι... καιρός να αποκαλυφθεί η αλήθεια...

 

Παιδιά, ο arpeggios είναι στην πραγματικότητα... ο Ixnilatis! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου