Προς το περιεχόμενο

Brothers in Plugs - Live at O.A.K.A. Bon Jovi Opening Act


ilias-bip

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χε χε χε κυκλοφορεί γενικά η έκφρασις (όπως το ξι φαλτσόρε) αλλά είμαι 33 προς το παρόν!

Παταρι ενα φεγγαρι σε φοιτητοταβέρνα πριν καμια δεκαριά χρόνια μπασοκίθαρο ως πάρεργον αλλά μετά με κέρδισε η επιστήμη  :o :o :o :o :o

Α ωραια  φιλε μου και εγω παραλληλα παντα η σχεδον παντα δουλευα ως μουσικος μεχρι που τα εφτυσα και κατεβηκα απο το παταρι .Μονο περιστασιακα πλεον ανεβαινω σε καμμια καλη φαση .

ΙΣΤΟΡΙΑ μικρη : οταν το ακουσα το 1976 σε κατι χορους που επαιζα με πολυ καλους μουσικους(αν και πιτσιρικας ) νομιζα οτι ηταν κατι που αφορουσε τα ακκορντα η τα μερη του τραγουδιστη δεν ηξερα οτι ''πρασινες'' ηταν γενικα τα φαλτσα οργανων & φωνης .Λεγαμε τοτε αυτος ο τραγουδιστης πρασινιζει η δεινα τραγουδιστρια εχει φτιαξει κηπο απο πρασινο .Καλη βραδυα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορεισ να μου πης ποτε και που ειναι το επομενο live (τι ειναι το Κ44 ;)

 

Καταρχάς ευχαριστούμε για τα κοπλιμέντα pericles! Το επόμενο μας live είναι την Τρίτη 4 Οκτωβρίου στο ΤΩΡΑ Κ44 , μαγαζί στο Γκάζι,Κωνσταντινουπόλεως 44. Ώρα έναρξης 22:30.. Θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου