Προς το περιεχόμενο

Brothers in Plugs - Live at O.A.K.A. Bon Jovi Opening Act


ilias-bip

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα! Ευχαριστούμε πολύ! Χαίρομαι που σας αρέσει! Με τσακώσατε με το hihat! ;D Αλλά στο κάτω κάτω ας κάνουμε και καμιά βλακία για να ξεχωρίζουμε από τις μηχανές!(πω πω δικαιολογίες  :P)  αφείστε άμα θέλετε το σχόλιο σας και στο youtube!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όταν μετά ανεβήκαμε και παίξαμε με το σύστημα ανοιχτό..στην πρώτη νότα ακούστηκε η επιστροφή του ήχου από το στάδιο και πάθαμε σοκ! Ακούγαμε όλοι τέλεια, και μάθαμε πως ακουγόταν και κάτω πολύ καλά! Τεράστιος ήχος! Ειδικά για τα τύμπανα  έχω να σας πω πως είναι συγκλονιστικό να χτυπάς ένα crash και να ακούς τον ήχο να διανύει το στάδιο!

 

Προσπαθώ να το φανταστώ...Είστε πολύ τυχεροί που το ζήσατε αυτό,συγχαρητήρια.Από... "τρακ" πως τα πήγατε?Ισχύει αυτό που λένε,οτί μόλις παίξεις την πρωτη νότα -και ειδικά σε τέτοιας κλίμακας live- φεύγει κατευθείαν?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από... "τρακ" πως τα πήγατε?Ισχύει αυτό που λένε,οτί μόλις παίξεις την πρωτη νότα -και ειδικά σε τέτοιας κλίμακας live- φεύγει κατευθείαν?

 

Ακριβως αυτο! Ισχυει! Σου φευγει το τρακ γιατι το μονο που σκεφτεσαι μετα την πρωτη νοτα ειναι "wow"  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια φαση παιδια..

Παιζετε για το γκρουπ και αυτο φαινετε. Επισης εχεις ωραιο groove φιλε.

Ωραια και λιτα Breaks .

Μονη μου διαφωνια τα 32α στο hihat που περνας σε καποια στιγμη...

Πιθανον να μην ακουγες καλα εκεινη τη στιγμη...Μου φανηκαν οτι δεν "πατανε" καλα...

Περισσοτερο ομως πως δεν χρειαζονται  καθολου στο συγκεκριμενο κομματι.

Ταπεινη μου αποψη παντα...

well done guys

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Ευχαριστούμε πολύ! Χαίρομαι που σας αρέσει! Με τσακώσατε με το hihat! ;D Αλλά στο κάτω κάτω ας κάνουμε και καμιά βλακία για να ξεχωρίζουμε από τις μηχανές!(πω πω δικαιολογίες  :P)  αφείστε άμα θέλετε το σχόλιο σας και στο youtube!

 

Αποψη μου επισης....οτι δεν σε παιρνει να πειραματιστεις σε τοσο μεγαλη σκηνη με τοσο πολυ κοσμο απο κατω...και με το συγκεκριμενο στυλ..

Πρεπει να παιζεις σαν μηχανη..και να μην αφηνεις τιποτα στην τυχη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ξεκάθαρα. Μου αρέσατε πάρα πολύ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.

Ξεκάθαρα. Δες σας ζηλεύω. Ζηλεύω τον Bon Jovi όμως. :P  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ρε...γιατι τι πεφτετε στον ντραμμερ για τα 32α? Μια χαρά μου ακούστηκαν (αντε να εχασε 2-3 χτυπηματα..ομως ηταν on-beat)...αυτο που μου ξυρισε τα αυτια ειναι καποια σημεία στο σολο τις κιθαρας που ξεφεύγουν...και ακουγοντε λιγο..."amateur"...στο πατημα..you know what i mean!?  ;D

 

Γενικα μπραβο παντως...

 

btw... γνωρίσατε τον Bon Jovi ή οχι?

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο παιδια!

ελπιζω να συνεχησετε να παιζεται ολι μαζι!  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο παιδια, σιγουρα εμπειρια ζωης ενα τετοιο live. Στο τελος τι εγινε με το hi-hat; Ξεβιδωθηκε το πανω πιατινι και επεσε;; Ευτυχως εγινε στο τελος γιατι τετοια ατυχηματακια και σε τετοιο live μπορει να σε κανουν να τα χασεις. Παιξατε ομως πολυ καλα και δεμενα, μπραβο αλλη μια φορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου