Προς το περιεχόμενο

Man of Mystery...Gypsy Cover


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίος! Εύγε!

Το ευχαριστηθηκα πολυ. Αν αναλογιστει κανεις οπως προειπε και ο Vasmar οτι μετακινηθηκες σε αυτο το ειδος σχετικα προσφατα και παρουσιαζεις τετοια κλιπακια τοτε το wow! ειναι διπλο.

Γ@μείς. 8)

Μπράβο ! πολύ καλό!  :D

Kαθε φορα και καλυτερα.Εξαιρετικο!

και δέρνεις ;)

 

Ειλικρινα σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα και ενθαρρυντικά σας λογια .Δεν υπάρχει καλύτερο πραγμα για ενα κιθαριστα να του λενε οτι βελτιώνεται .Να σται καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς οίκτο.

 

 

 

 

;D ;D Ασε τα σαπια και φτιαξε τον καβαλαρη,αλλαξε χορδες και να τζαμαρουμε..

 

(Εγω την ψήλωσα κι αλλο και τωρα παιζει ακομα καλητερα.....μεχρι να κανει κρακ !! και να σπασει το καπακι !!! ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

;D ;D Ασε τα σαπια και φτιαξε τον καβαλαρη,αλλαξε χορδες και να τζαμαρουμε..

 

(Εγω την ψήλωσα κι αλλο και τωρα παιζει ακομα καλητερα.....μεχρι να κανει κρακ !! και να σπασει το καπακι !!! ;D ;D)

 

ποναω ακόμα από την τελευταία φορά ;D ;D

 

(εγώ την άφησα χρέπι, την πήγα και ένα tour de voreia ellada σε μπαρπα-γκαζ με καύσωνα και μόλις γύρισα την αφησα μπροστά στο παράθυρο μια βροχερή ημέρα μπας και ισιώσει μόνη της ;D. Αν χρειαστείς ποτέ εναλλακτικό σετάπ με τη μέθοδο της αυτοδιάθεσης, θα σου πω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ καλός. Μπράβο.

Κάθε φορά που σε ακούω θέλω να αγοράσω γυφτοκιθάρα. Ευτυχώς μου περνάει γρήγορα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ καλός. Μπράβο.

Κάθε φορά που σε ακούω θέλω να αγοράσω γυφτοκιθάρα. Ευτυχώς μου περνάει γρήγορα.

 

Οταν θα θελεις να αγορασεις τροχοσπιτο ...τοτε θα σοβαρεψουν τα πραγματα και δεν θα σου παιρναει με τιποτα  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Να σαι καλα σε ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου