Προς το περιεχόμενο

Man of Mystery...Gypsy Cover


mick77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα δεν το εχω παιξει και τελεια  ;D ;D αλλα προσπαθησα.....μαλλον....Ειναι η version του John Jorgenson.Ευχαριστω

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει από σένα. Τρομακτική βελτίωση! :D :D

ΜΠΡΑΒΟ! :) :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!

Διπλό το μπράβο επειδή δεν ήσουν εξ αρχής gypsy κιθαρίστας ,αλλά blues-rock.Αλλαγή που θεωρώ ιδιαίτερα δύσκολη!

 

(Αλήθεια,η αλλαγή στη θέση του picking hand για να παίξεις gypsy δε σε δυσκόλεψε?)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει από σένα. Τρομακτική βελτίωση! :D :D

ΜΠΡΑΒΟ! :) :)

 

Ευχαριστω πολυ να σαι καλα...

 

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!

Διπλό το μπράβο επειδή δεν ήσουν εξ αρχής gypsy κιθαρίστας ,αλλά blues-rock.Αλλαγή που θεωρώ ιδιαίτερα δύσκολη!

 

(Αλήθεια,η αλλαγή στη θέση του picking hand για να παίξεις gypsy δε σε δυσκόλεψε?)

 

Σε ευχαριστω διπλα τοτε... ;D ;D  οσο για το picking δεν με δυσκολεψε καθολου αφου ηλεκτρικη επαιζα λαθος παντα με το δεξι,τα επαιζα ολα προς τα κατω !!! Βασικα κλασσικη τελειωσα και μετα ασχοληθηκα με ηλκτρικη μονος μου και ειναι η μοναδικη φορα που το λαθος παιξιμο μου βγηκε σε καλο !!!. Ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου.

 

 

Μπράβο φίλε  ;), πάρα πολύ καλός  :D

 

Thanks, να σαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ευχαριστηθηκα πολυ. Αν αναλογιστει κανεις οπως προειπε και ο Vasmar οτι μετακινηθηκες σε αυτο το ειδος σχετικα προσφατα και παρουσιαζεις τετοια κλιπακια τοτε το wow! ειναι διπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου