Προς το περιεχόμενο

περι αγορας απο το εξωτερικο


nakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ενδιαφερονται απο οτι βλεπεις..επιμενουν οτι ειναι 15 εκ το χρονο...δε πα να χτυπιεται κατω το accounting dept. του Thomann...αυτοι ξερουν καλυτερα!! ;D

Πάμε λίγο τώρα να εξηγήσουμε και τα πιο απλά. Λέμε τόσα πόστ απο πάνω 'ότι' δεν κάνει 15 εκ ευρό το μήνα τζίρο απο την Ελλάδα.

Το έχω αναλύσει παραπάνω γιατί το πιστεύω αυτό και είναι καθαρά προσωπική άποψη!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

15 εκ. το χρονο μου φαινεται πολυ  μια και κυμαινεται πολυ παραπανω απο το ποσοστο των συνολικων εισαγωγων της Ελλαδας απο τη Γερμανια (εισαγουμε περιπου το 0,6 % των συνολικων εξαγωγων τους με αλλα λογια δεν ειμαστε και ο...καλυτερος πελατης τους παρα τις....φωνασκιες περι του αντιθετου,μαλλον αμελητεοι πελατες ειμαστε..) .

 

Αλλα απο την αλλη μια και δεν μιλαμε για γερμανικα προϊοντα αλλα για μουσικα οργανα απο ολο τον κοσμο και δεδομενης της χαμηλης ανταγωνιστικοτητας της εγχωριας αγορας μπορει και να ειναι και 15 εκ.  

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά παίδες

η δική μου ιστορία είναι..

έψαχνα να πάρω ένα μεγάλο μοντέλο stage piano. Αφού είδα πάρα πολλά site με online αγορά, εσωτερικού και φυσικά εξωτερικού (όλα τα γνωστά από ευρώπη - χωρίς να προκύπτει και εκτελώνιση δλδ) πήρα την καλύτερη τιμή και πήγα σε φίλο που έχει κατάστημα με μουσικά όργανα και του είπα ότι θέλω το "τάδε" πλήκτρο, το βρήκα στην τιμή "α", θα ήθελα να το πάρω από σένα αλλά αν δεν μου κάνεις την ίδια τιμή δεν μπορώ θα το παρω από online κατάστημα διότι δεν διαθέτω παραπάνω χρήματα για την αγορά αυτή - απλά και ξεκάθαρα!

Ο φίλος δέχτηκε την τιμή που του είπα (του έκανα καλό τζίρο με αυτή την αγορά) και επιπλέον μου έκοψε και 5-10€ (δεν το αναφέρω ως σοβαρή έκπτωση αλλά ως κίνηση..).

Πήρα το πλήκτρο το οποίο ήρθε σε μερικές ημέρες και ήταν ελλατωματικό! - του το πήγα στο κατάστημα και χωρίς να δώσω ουτε 1€ σε επιπλέον μεταφορικά πήγε αντιπροσωπεία έγινε αντικατάσταση και όλα οκ!

Προτρέπω σε όλους σας παρόμιες ενέργειες, πολλαπλά τα οφέλη.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 εκ. το χρονο μου φαινεται πολυ  μια και κυμαινεται πολυ παραπανω απο το ποσοστο των συνολικων εισαγωγων της Ελλαδας απο τη Γερμανια

 

Τι λες; Τα διπλότριπλα φέρνει μόνο η Μερσεντέ...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες; Τα διπλότριπλα φέρνει μόνο η Μερσεντέ...

Κι εσύ μέσω off shore (και δεν φαίνεται στις Ελληνικές εισαγωγές από Γερμανία) την αγόρασες? Κι εγώ παθών. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου