Προς το περιεχόμενο

Αγορά Behringer B1031A


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.behringer.com/EN/Products/B1031A.aspx

 

Θελω βασικα να παιζω σπιτι πανω απο καποιο backing η γενικα μουσικη και να παιζω λιγο με guitar rig και podfarm. Κατεληξα σε αυτα.

 

Για ενα χωρο 40 τετραγωνικα καλα ειναι για τετοια χρηση? βασικα με εκραξε ενας εδω που ψιλοξερει οτι ειναι πολυ λιγα αυτα λεφτα για μονιτορ γενικα αλλα τελοσπαντων δεν εχω αλλα να διαθεσω :)

 

καμια γρηγορη απαντηση? σκεφτομουν και τα 1030Α αλλα προτιμησα αυτα λογω των 8-ιντσων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α οκ thanks..

 

να ρωτησω εχω την Line6 gx (τη φτηνοτερη). εχει πανω ενα volume μεγαλο το οποιο κοβει την εξοδο της καρτας (οχι μονο την κιθαρα). λογικα θα ειναι τερμα ενταση τα μονιτορ και απο εκει θα ρυθμιζω ενταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ακομη βοηθεια, τι κανω δηλαδη εδω?

 

http://www.behringer.com/assets/B1031A_P0A0Y_Rear_XXL.png

 

δεν νομιζω το input trim ε. απο μπροστα δεν εχει τιποτα. και τα αλλα ειναι για το χωρο απο οτι λεει...

 

edit- η διαφορα balanced-unbalanced? που συνδεω το καναλι της καρτας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το χαμηλωσω δηλαδη σαν μια ασφαλεια μη τυχον και το βαλω στο τερμα κατα λαθος? δεν βλεπω αλλη ηχητικη διαφορα...

 

για το balanced? παο οτι διαβαζω ειναι απλα πιο φιλτραρισμενη (καλη) εισοδος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωτικα τα πηρα εχτες, καααααλα παιζουν. οχι οπως περιμενα παντως για κιθαρα ο ενισχυτης μου των 200 ευρω ακουγεται πολυ καλυτερα απο guitar rig - podfarm + monitors... επισης ειναι τεραστια κατι που με ξενερωσε δεν το χα υπολογισει καλα αυτο.

 

τεσπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου