Προς το περιεχόμενο

Ανανέωση κάρτας ήχου.


panos ampalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή τι πρόβλημα?  ???

 

Ναι, είναι παλιό μοντέλο όσο είναι και το F-16.  :P Άλλα όλες οι αεροπορίες του κόσμου, F-16 έχουν (ή θα ήθελαν πολύ να έχουν).

 

Εδώ οι αναβαθμίσεις έρχονται, όχι σε hardware, αλλά σε firmware και drivers. Αν ήθελες να έχεις τους πρώτους drivers που βγήκαν, ας πούμε, για Win7, παίρνεις RME.

 

Έχεις τα δίκια σου μάλλον δεν παίζει ρόλο το γεγονός ότι έιναι παλιά… (το άμπαλος δίπλα στο όνομα μου δεν το έβαλα τυχαία.. 8) ) .

Γενικά και εγώ ήμουν έτοιμος για rme μέχρι που μου πρότειναν και την motu ultralite mk3 ως εξίσου καλή λύση και πιο οικονομική  που σημαίνει παραπάνω λεφτά στην άκρη. πάντως μίλησα με τρεις φίλους που έχουν motu mk3 με pc και δεν είχαν κάποιο πρόβλημα. Απλά τη χρησιμοποιούν με τη usb είσοδο. Ωστόσο ακόμα για rme ψήνομαι πιο πολύ… και καλύτερα την uc γιατί το φοβάμαι λίγο το firewire στα pc.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανας φανατικός της motu δεν υπάρχει να με πείσει να μην δώσω 850 ευρώ για την rme? :P γιατί σκέφτομαι και για κανένα μικρόφωνο τα χριστούγεννα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου