Προς το περιεχόμενο

''Down, down'' Gvour-Freerock


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εξαιρετικό το κομμάτι!Με κέρδισε το vibe του.Ίσως ήθελα κάπως αλλιώς τον ήχο της κιθάρας στο σόλο,αλλά who cares.Τα solos είναι για να εκφράζεται ο εκάστοτε κιθαρίστας και αφού επέλεξε να εκφραστεί μέσω αυτού του ήχου,η γνώμη μου/μας περισεύει :)

Την παραγωγή απλά....τη ζηλεύω :-[!!!!

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Jazzjoker:Iσως εχεις δικιο για το γρηγορον του πραγματος αλλα βαλ το

και στα μοντελα της ξαδελφης που δεν εχουν ακουσει τα παλιοτερα.Μπορει να τους αρεσει. ;D.Να σαι καλα Σπυρε και σε μερσουμε!

@nickpulse:Thank you very much για τα καλα λογια κι αφου σ αρεσε θα το επαναλαβουμε

(να παει διακοπες πρωτα ο Νεστορας).

@ignantios και hyperpanos:Eυχαριστουμε και χαιρομαστε παιδες που σας αρεσε.

@Vasmar:Σ ευχαριστουμε παρα πολυ!Η παραγωγη ειναι του Σταυρου.

Και δε στο χα ρε Θεριό......  ;D

Φαινομαι μεν Θεριο αλλα μπροστα στον Apos αστο καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταυρο & Gvour πολυ ωραιο στυλ και κομματι για ταξιδι μου θυμισατε τους αγαπημενους μου ALLMAN BROTHERS  .Μπραβο ρε παιδες παντα τετοια .

Αρε Νεστορα μου φαινεται οτι πρεπει να ανακηρυχθεις ''επιτιμος '' και εσυ (οχι μονο εγω )

Αδελφε μου βαρδα μην πεσει κανεις στα απονερα σου ...την εβαψε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστουμε πολυ Περυ!

Ο Νεστορας παντως εχει δικιο σ αυτα που λεει.Τα τυμπανα ειναι σκληρα για το ειδος

σε καποια σημεια και το σολο ειναι καπως.Οσο για τις ρυθμικες φορτωνουν οσο προχωρα το κομματι(ειδικα στο τελος)και το "μπουκωνουν"(με παρεσυρε το παθος).Δυστυχως καποια απ αυτα τα καταλαβαινεις εκ των υστερων αλλα thats life.

Ευτυχως ο Freerock σωζει καπως το πραγμα.

Παντως χαιρομαστε που σ αρεσε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τις ρυθμικες φορτωνουν οσο προχωρα το κομματι(ειδικα στο τελος)και το "μπουκωνουν"(με παρεσυρε το παθος).

Ετσι επρεπε.Ετσι ειναι τα σωστα ροκ κομματια.Ροκ παιζεις,οχι υποκρουση για τσαι κυριών.. ;)

 

Κανενας χριστιανος δε βρεθηκε να σου πει οτι το κομματι εχει και ΜΑΜΩ τα slide.(εντελως south,μεσα στο κλιμα).

Στο λεω εγω.Mπραβο ρε Γιωργο.Οσο τ ακουω,τοσο μ αρεσουν τα σλαιντ και οι κιθαρες περισσοτερο.

 

Για μενα το ΜΟΝΟ ψεγαδι σ αυτα που μου στειλες ειναι το σολο που ειναι λιιιγο φορτωμενο και δεν ειναι ευδιακριτο το τί ακριβως παιζεις,χρονικα κυριως.

Κι οπως σου ειπα,και η φωνη εχει ατασθαλειες..αλλα..ειπαμε:ΡΟΚ! 8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι επρεπε.Ετσι ειναι τα σωστα ροκ κομματια.Ροκ παιζεις,οχι υποκρουση για τσαι κυριών.. ;)

 

Κανενας χριστιανος δε βρεθηκε να σου πει οτι το κομματι εχει και ΜΑΜΩ τα slide.(εντελως south,μεσα στο κλιμα).

Στο λεω εγω.Mπραβο ρε Γιωργο.Οσο τ ακουω,τοσο μ αρεσουν τα σλαιντ και οι κιθαρες περισσοτερο.

 

Για μενα το ΜΟΝΟ ψεγαδι σ αυτα που μου στειλες ειναι το σολο που ειναι λιιιγο φορτωμενο και δεν ειναι ευδιακριτο το τί ακριβως παιζεις,χρονικα κυριως.

Κι οπως σου ειπα,και η φωνη εχει ατασθαλειες..αλλα..ειπαμε:ΡΟΚ! 8)

 

Xαιρομαι που σ αρεσε φιλε Freerock! :-*

To πιασες το νοημα του κομματιου απ οτι ειδα.Λογαριασμο Εθνικης δωσε. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν λέω τίποτα! Γεώργιε Ανέβα Λάρισα (να μοιράσουμε την απόσταση) .....παίρνω τον άλλονα και σας κάνω ένα video με country girls (σοβαρά μιλάω).........ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ!!!!!!!! (κόπηκε απότομα, θέλει fade out αλα Skynyrd) .........MAMAMAMAMAMAEIEIEIEIEIE!!!!  8)

Προς YAMETH: Θέλω emotion με stetson hat τώρααααα χα χα χα χα χα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέω τίποτα! Γεώργιε Ανέβα Λάρισα (να μοιράσουμε την απόσταση) .....παίρνω τον άλλονα και σας κάνω ένα video με country girls (σοβαρά μιλάω).........ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ!!!!!!!! (κόπηκε απότομα, θέλει fade out αλα Skynyrd) .........MAMAMAMAMAMAEIEIEIEIEIE!!!!  8)

Προς YAMETH: Θέλω emotion με stetson hat τώρααααα χα χα χα χα χα

Ευκολο ρε Λακη!Kανουμε το βιντ και μετα Πηλιο.Κι αν σου λειψουν τα gals κατι θα κανουμε

(εχουμε προσβαση στα μερη). ;).ΣΠΑΣ ΤΑ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου