Προς το περιεχόμενο

Koch Pedaltone γνωμες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι το βρίσκω στις αγγελίες όχι και ΤΟΣΟ ακριβα ;)

 

δεν ειπα πως το θέλω, απλά μια ερευνα κανω

σωστος......η δικη μου πλευρα λεει οτι αν ηταν να το αγορασω στην τιμη που ειναι καινουργιο απλα θα το προσπερνουσα σφυριζοντας........αν το βρισκεις σε τιμη ΣΚΟΤΩΜΑ τοτε...........περι ορεξεως.χτυπα το......

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυριως αναρωτιέμαι αν εχει τον χαρακτηρα του studiotone ας πουμε ή είναι για πιο μοντερνα πραγματα, ή ακόμα αν ειναι φάση all around.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Προσωπική μου εμπειρία...!)

Κάναμε πρόσφατα ένα live στο οποίο ήρθε μια μπάντα με μαμω τους εξοπλισμους!ένας κιθαρίστας λοιπόν είχε το pedaltone μαζί του και μόλις το είδα τον ρώτησα έκπληκτος πως και το είχε....τι παραπάνω του έδινε(γιατί ήταν βλέπεις και θηρίο και δεν κουβαλιώταν ;D ;D

Και μου είπε πως με αυτο το preamp "κουβαλάει το λαμπάτο ήχο του πάντα μαζί του"

Καθόλου άσχημος παίχτης,αλλά μου φάνηκε υπερβολή,γιατί και οι άλλες μπάντες που είχαν εξίσου καλούς παίχτες παρήγαν παρόμοιο ήχο με...απλα mainstream πετάλια...!  :-\  :-\

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυριως αναρωτιέμαι αν εχει τον χαρακτηρα του studiotone ας πουμε ή είναι για πιο μοντερνα πραγματα, ή ακόμα αν ειναι φάση all around.

πως μπορεις να κανεις αυτου του ειδους την συγκριση ? ο studiotone ειναι ενισχυτης και το pedaltone ειναι πεταλι......δεν μπορω να σε καταλαβω

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως προενίσχυση είναι σε μορφή πεταλιού και έχει 4 λάμπες!!!

Είναι πολύ ευέλικτο απο τα χαρακτηριστικά του και μόνο αλλά δεν το έχω ακούσει από κοντά μονο σε κανα δυο βίντεο στο Youtube. Γιατι δεν επικοινωνείς με το παλικάρι που το πουλάει να πας να το δοκιμάσεις , και αν σου αρέσει το χτυπάς.

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου