Προς το περιεχόμενο

πως γίνονται mp3 εφοσον ηχογραφήσεις στο cubase?


panos1911

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ τ διόρθωσα αυτό .. αλλά όταν το κάνω  export και μου εμφανίζει το αρχείο δεν ακούγετε κάτι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

οκ παιδια το διόρθωσα!ηταν επειδή ειχα ανοιχτο το cubase!ευχαριστω πολυ για την βοήθεια !καληνυχτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

οι eyefinity απλα σου δινουν ογκο (δλδ πανω και κατω να επεκτηνεις το desktop σου)

οταν δουλευεις DAW νομιζω οτι χρειαζεσαι ποιο  πολυ χωρο οριζοντια παρα καθετα.....

προσωπικα ειχα συνδεσει 3 οθονες (οπως ειναι τωρα το συστημα μου) και στις 2 δουλευα cubase οπως και τωρα και στην 3η ειχα το ιντερνετ browser ανοιχτο για να διαβαζω....αλλα ηταν υπερβολη - με 2 οθονες ΤΟΠ κανεις πολυ ευεληκτη δουλεια στην ηχογραφιση (στα αριστερα το DAW και στην δεξια οθονη τα vst σου) και ολα κομπλε.....

 

οκ παιδια το διόρθωσα!ηταν επειδή ειχα ανοιχτο το cubase!ευχαριστω πολυ για την βοήθεια !καληνυχτα!

επισης  :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά cubase άνευ dual head δεν γίνεται!

Άρα συνολικά θες 3 (να έχεις και καμία photo στο desktop για έμπνευση)

Συνεχίστε ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά cubase άνευ dual head δεν γίνεται!

Άρα συνολικά θες 3 (να έχεις και καμία photo στο desktop για έμπνευση)

Συνεχίστε ;D ;D

και εγω που νομιζα οτι εβαλες μυαλο και οτι θα εισαι για υπνο τετοια ωρα πουυυυυυυ ???  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

και εγω που νομιζα οτι εβαλες μυαλο και οτι θα εισαι για υπνο τετοια ωρα πουυυυυυυ ???  ;D ;D ;D

Τώρα την πέφτω! Άντε καλή σας συνέχεια και καλό σας βράδυ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι eyefinity απλα σου δινουν ογκο (δλδ πανω και κατω να επεκτηνεις το desktop σου)

οταν δουλευεις DAW νομιζω οτι χρειαζεσαι ποιο  πολυ χωρο οριζοντια παρα καθετα.....

To Eyefinity σου δινει την δυνατοτητα να δουλεψεις 3 και παραπανω οθονες σαν μια μεγαλη οθονη απο μια και μονο καρτα, απλα, γρηγορα και (πλεον) φθηνα.

Το αν θες περισσοτερο χωρο καθετα ή οριζοντια δεν εχει να κανει με το DAW, εχει να κανει με το πως εσυ θες να βλεπεις το DAW. (και αλλα προγραμματα)

 

Οι 2 οθονες ειναι κουραστικες μετα απο λιγο γιατι δεν εχεις "κεντρο", το καλυτερο ειναι μια μεγαλη wide οθονη ή 3 οθονες. Τα εχω δοκιμασει ολα σε διαφορους συνδιασμους τα τελευταια χρονια :P και κατεληξα σε 3 οθονες με Eyefinity.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά cubase άνευ dual head δεν γίνεται!

Γινεται. H μαγικη λεξη ειναι Eyefinity ;D

(η δικη μου DualHead κοιμαται πλεον σε καποιο συρταρι εδω και ενα χρονο)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γινεται. H μαγικη λεξη ειναι Eyefinity ;D

(η δικη μου DualHead κοιμαται πλεον σε καποιο συρταρι εδω και ενα χρονο)

 

Είμαι άπληστος. Αν κατέληγα σε μια μεγάλη…μετά θα ήθελα ….2 μεγάλες και ύστερα 3 μεγάλες…αρρώστια!!  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου