Προς το περιεχόμενο

2L8 - New Battles without honor and humanity


xyu7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε ξέρω πόσοι από τους συμφορουμίτες τους ξέρουν, αλλά πρόκειται για ένα από τα πιο αξιόλογα συγκροτήματα της ελληνικής αγγλόφωνης σκηνής, οι οποίοι μόλις κυκλοφόρησαν τον τρίτο διπλό δίσκο τους. Η μουσική είναι ένα κράμα πολλών ειδών, οι ενορχηστρώσεις γεμάτες και γενικά αξίζουν τον κόπο.

Μπορείτε να ακούσετε τον τελευταίο δίσκο στο σάιτ τους www.2L8.gr, να τον κατεβάσετε δωρεάν ή με οποιαδήποτε συνεισφορά, η να αγοράσετε τη φυσική κόπια από το e-shop.

Να σημειώσω ότι ο τελευταίος δίσκος κυκλοφόρησε μέσω άμεσης χρηματοδότησης από το κοινό, δεν ενεπλάκη δηλαδή κάποια εταιρία, η πρώτη τέτοια προσπάθεια που γίνεται στην ελλάδα.

 

Επιμένω, ρίξτε μια αυτιά, αξίζει. www.2L8.gr

i know you are but what am i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Άκουσα στην τύχη δύο tracks. Ωραίοι είναι…όχι δεν τους ήξερα. Με χάλασε το styling της μπάντας όμως (δεν χρειάζονται όλα αυτά τα θεατράλε  mumbo jumbo  κατά τη γνώμη μου, εν έτει 2011 μάλιστα).

Εν πάση περιπτώσει μπράβο τους και καλή τύχη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, το βίντεο που 'χανε γυρίσει ζητώντας λεφτά από το κοινό τους για τον δίσκο, ήταν τρομερά γελοίο. Επίσης εάν πράγματι το δημιούργησαν με λεφτά του κόσμου μήπως θα πρεπε να το δίνουν...... τζάμπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, τζάμπα το δίνουν, δε ζητάνε τίποτα. Τώρα αν εννοείς να δίνουν τη φυσική κόπια τζάμπα, απ' ότι ξέρω τα λεφτά που μάζεψαν δεν ήταν αρκετά για όλα τα έξοδα, αν και ανταποκρίθηκε ζεστά ο κόσμος. Πρόκειται για βιβλίο 50σέλιδο, διπλό cd, αν κάτσεις και υπολογίσεις κόστος παραγωγής, μίξης, μάστερινκ, κοπή βιβλίου, cd, κλπ, δε νομίζω ότι μπορείς να ζητάς τζάμπα δισκάκι. Δεν είναι ενα cd-r της πλάκας.

i know you are but what am i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια τσαμπα κοπια του αλμπουμ δικαιουνται οσοι εδωσαν λεφτα για να ολοκληρωθει, μονο αυτοι και ως εκει. Η μπαντα να μη βγαλει κανενα φραγκο?

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσάμπα κόπια παίρνουν όσοι έδωσαν λεφτά κατά τη διάρκεια του Pledge. από 'κει και ύστερα δε γίνεται να το μοιράζουν έτσι...

i know you are but what am i

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xyu7 στο πρώτο ποστ μας λες ότι κυκλοφόρησε από χρηματοδότηση κοινού. Δεν ήξερα ότι τυπώσανε 50σέλιδο (wtf) βιβλίο μαζί.

 

Εγώ απλά τα λέω αυτά γιατί δεν μου αρέσουν, αν και ξέρω το ντράμερ τους που είναι γαμώ τα άτομα και παίχτης. Κατά τα άλλα αν είναι φίλοι σου δώστου φιλάκια, ρουφηχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειώσω ότι ο τελευταίος δίσκος κυκλοφόρησε μέσω άμεσης χρηματοδότησης από το κοινό, δεν ενεπλάκη δηλαδή κάποια εταιρία, η πρώτη τέτοια προσπάθεια που γίνεται στην ελλάδα.

 

δεν μπορει να ειναι η πρωτη, αυτο ειναι γνωστο θεμα (το εχουμε συζητησει και εδω) και το κανουν πολλες μπαντες. Ειπα να μην το σχολιασω γιατι θα μπορουσες να εννοεις οτι ειναι η 1η πετυχημενη τετοια προσπαθεια, αλλα παρακατω βλεπω οτι δεν καλυφθηκαν ολα τα εξοδα, οποτε...

 

Κατα τα αλλα η μπαντα απολαμβανει το σεβασμο μου  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου