Προς το περιεχόμενο

Moto Gp- Valentino Rossi θεος


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι ωραια η μοναξια στην κορυφη....

Για οποιον ειδε τον αγωνα της ισπανιας πριν απο λιγο ξερει τι εννοω.

 

Τι εκανε ρε ο ανθρωπος στους 2 τελευταιους γυρους καλα εχω μεινει μ.... τελειως ομως. Εκαιγε το πισω λαστιχο μεσα στην στροφη και εβγαινε με αναποδο στην ευθεια.......... 8O 8O

 

Για μηχανη μιλαμε οχι για αυτοκινητο......ααααααα

 

Ειναι θεος τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, είχε κόψει κι ο Hayden όμως..... Θεός όντως πάντως, δεν υπάρχει δεύτερος. Ρε σεις, τι μαλακία έκανε ο gibernau; δεν το είδα γμτ, αλλά έμαθα ότι κόντεψε να σκοτώσει κόσμο, και ειδικά τον κακομοίρη το marco - που τον συμπαθώ κιόλας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στην εκκινηση εγινε κρελα. Ουτε και εγω καλα καταλαβα γιατι μολις ειχα ανοιξει την τηλ.

Ο gibernau στην εκκινηση πλευρισε τον meladri με αποτελεσμα να πατηθει το φρενο του, και να φερει τουμπα στον αερα. Ξερεις πως ειναι τα φρενα σε αυτες τις μοτο...με το δαχτυλακι φρεναρουν. Ε απο εκει και μετα εγινε μπαχαλο. Επεσε και ο capirossi. O gibernau kai o meladri καταληξανε νοσοκομειο με διασηση αλλα ειναι καλα. (ειμαι ιταλια και εχουν γ..... στις εκτατες συνδεσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' λογικό, με το marco στο νοσοκομείο, και ειδικά εφ'όσον έπεσε αναίσθητος....[/quote']

 

Αμάν... πάνω στο καλύτερο μας κόψατε...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' λογικό, με το marco στο νοσοκομείο, και ειδικά εφ'όσον έπεσε αναίσθητος....[/quote']

 

Αμάν... πάνω στο καλύτερο μας κόψατε...

 

 

Ναι και εγω μετα που θυμηθηκα το ατυχημα ξενερωσα. Αν εννοεις αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αλλο το τρελλο δεν σαν το ειπα. Το ασθενοφορο που μετεφεραι τους τραυματιες τρακαρε λεει με ενα λεοφορειο 8O 8O 8O

 

Τα παιδακια φαινετε οτι ειχαν την μερα τους σημερα.....μαμηθηκε ο χαρος να τους χτυπαει την πορτα....

 

τελος καλα ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου