Προς το περιεχόμενο

Περιποίηση Κιθάρας & Προβληματα...:(


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους τους συμφορουμιτες!!!

 

Προκειτε να αγοραζω μια  Epiphone les paul Custom και αντιμετοπιζω καποια προβληματα με την αγορα της,διοτι ενας φιλος που την εχει καθαρισε τα επιχρυσα της μερη με νερο,μετα εννοειτε πως τα σκουπισε με αν πανακι και μετα απο 2 βδομαδες ξεβαφαν ακομα και η μαγνητες.

Εγω ειμαι να το πω<σαν και αυτους που κοιμουνται μαζι με τη κιθαρα> και θελω να την εχω στην πενα.Μπορει καποιος να βοηθησει..??

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκειτε να αγοραζω μια  Epiphone les paul Custom και αντιμετοπιζω καποια προβληματα με την αγορα της,διοτι ενας φιλος που την εχει καθαρισε τα επιχρυσα της μερη με νερο,μετα εννοειτε πως τα σκουπισε με αν πανακι και μετα απο 2 βδομαδες ξεβαφαν ακομα και η μαγνητες.

Εγω ειμαι να το πω<σαν και αυτους που κοιμουνται μαζι με τη κιθαρα> και θελω να την εχω στην πενα.Μπορει καποιος να βοηθησει..??

Ευχαριστώ.

Έτσι όπως (πιστεύω πως) έγινε, ΟΧΙ.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω πως ο OP θέλει να πάρει καινούρια την ίδια κιθάρα με του φίλου του και φοβάται μήπως του συμβεί το ίδιο αν την καθαρίσει. Σωστά?

And isn't it ironic, don't you think?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα,

Εχω κι εγω αυτην την κιθαρα και αυτο που λες συμβαινει σε ολες τις Epiphone με "χρυσα" parts. Ειναι επειδη δεν ειναι και τα πιο ακριβα οπως καταλαβαινεις. Σε ενα μαγαζι να φανταστεις που ειχα παει να τη δοκιμασω με αφησαν να παιξω μονο με μια που ειχε ασημενια γι αυτον ακριβως το λογο. δεν υπαρχει τροπος να μην ξεβαψουν, ειδικα τα κλειδια που χρησιμοποιούνται συχνα. 'Η τα αλλαζεις 'η αγοραζεις αλλο μοντέλο...

Let's make some NOIZ !!! (αφου αυτο μπορουμε.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα σε ολους τους συμφορουμιτες!!!

 

Προκειτε να αγοραζω μια  Epiphone les paul Custom και αντιμετοπιζω καποια προβληματα με την αγορα της,διοτι ενας φιλος που την εχει καθαρισε τα επιχρυσα της μερη με νερο,μετα εννοειτε πως τα σκουπισε με αν πανακι και μετα απο 2 βδομαδες ξεβαφαν ακομα και η μαγνητες.

Εγω ειμαι να το πω<σαν και αυτους που κοιμουνται μαζι με τη κιθαρα> και θελω να την εχω στην πενα.Μπορει καποιος να βοηθησει..??

Ευχαριστώ.

 

ενταξει κιθαρα ειναι θα παλιωσει καποια στιγμη ή θα την βαρεθεις μετα απο καιρο θα πας για αλλη,αυτο που θα μπορουσες να κανεις για να την εχεις ''στην πενα'' ειναι να την προσεχεις παρα πολυ απο μικροχτυπηματα στο σωμα και λοιπα,ενα βαθουλωμα ας πουμε μπορει να σε ξενερωσει περισσοτερο απο το να ξεβαψει ενα καπακι το οποιο το αλλαζεις κιολας..

 

http://www.thomann.de/gr/gibson_pu_cover_neck_gold.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξετε παιδιά, +φονώ σε όλα που λέτε αλλά με έχει μαγνητήσει η άτιμη...!!!

Δεν ξέρω ποια τελικά να πώρα...Είχα με Epiphone les paul standard με seymour επάνω και την έδωσα για χάρη της. Αλλά τώρα μου είπε αυτό ο φίλος μου και ξενέρωσα κάπως.

Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε ΙΣΩΣ κάποια άλλη κιθάρα γτ έχω μείνει χωρίς κιθάρα.. :-\....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου