Προς το περιεχόμενο

Recording and Mixing Workshops



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Μέσα στον Δεκέμβριο (λογικά με αρχή στις 11, Κυριακη) θα ξεκινήσω μια σειρά από workshops στο Sonic Ark studio (και ελπίζω σύντομα να "κατηφορίσουμε" με το όλο πρότζεκτ και προς τα νότια...αλλά και προς δυσμάς και ανατολάς και όπου τέλως πάντων υπάρχει ενδιαφέρον) σχετικά με την ηχογράφηση και την μίξη του ήχου.....

 

Το υλικό και το πρόγραμμα είναι σχεδόν ολοκληρωμένο αλλά καθώς είμαι "παιδί" της κοινωνικής δικτυώσης ( ;D) και πάντα ανοιχτός σε προτάσεις θα ήθελα να αφουγραστώ (έστω ιντερνετικά) τις απόψεις και επιθυμίες των (όποιων) ενδιαφερομένων (έστω και σε θεωρητικό επίπεδο) στην κοινότητα μας και να καλύψω τυχόν παραλείψεις....

 

Επίσης όποιος θεωρεί ότι οι ερωτήσεις δεν τον καλύπτουν μπορεί πολυ απλα να διατυπώσει τις δικές του προτάσεις ή (και) απορίες

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.

 

 

πι.εσ. ....ο δαίμων του διαδκτύου μου "τρώει" τις μισές ερωτήσεις....λοιπόν αυτά που δεν βγάζουν νόημα είναι 1. το κενό είναι "προτιμώ κλειστά τμήματα (5 ατόμων) στην ανάλογη βέβαια τιμή"  2.  στην 3η ερώτηση"....σε πρακτικό κυρίως επίπεδο"

 

sorry about that.....αν μπορεί και κάποιος να το διορθώσει (αν γίνεται) θα είμαι ευγνώμων

 

 

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου