Προς το περιεχόμενο

έχετε να προτείνετε κάποιο μικρό μαγαζί για live


meet-sos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To ghost house σας κανει? Ειχα κανει συναυλια εκει. Οριζεις εσυ για το αν θα υπαρχει ή ποσο θα ειναι το εισητηριο. Δεν χρειαζεται να παιζεις καποιο συγκεκριμενο ειδος μουσικης (αν και το μαγαζι θυμιζει λιγο περισσοτερο rock bar). Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι ειναι λιγο μικρο. Για δες το ομως... http://ghosthouselive.net/

όταν λες μικρό;

χωράει καμιά 50αριά;;

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι χαλαρα! Πανω απο 80 ομως μπα... Επισης εχει καλο ηχοληπτη, ωραιες σερβιτορες ( :P ), τζαμπα ποτα για το συγκροτημα (τουλαχιστον ετσι ειχε γινει με εμας), ηλεκτρονικα drums ΚΑΙ VIDEO WALL! Δηλαδη η συναυλια μεταδιδεται live στο ιντερνετ και σε ενα τοιχο δεξια απο την σκηνη με projectora! Δες και φοτο παντως...

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι χαλαρα! Πανω απο 80 ομως μπα... Επισης εχει καλο ηχοληπτη, ωραιες σερβιτορες ( :P ), τζαμπα ποτα για το συγκροτημα (τουλαχιστον ετσι ειχε γινει με εμας), ηλεκτρονικα drums ΚΑΙ VIDEO WALL! Δηλαδη η συναυλια μεταδιδεται live στο ιντερνετ και σε ενα τοιχο δεξια απο την σκηνη με projectora! Δες και φοτο παντως...

Μέχρι 80?

Τέλεια!!

Ακριβώς αυτό που ζητάω!!

 

Τσέκαρα φωτογραφίες, απλά δεν ήμουν σίγουρος για την χωρητικότητα.

 

Ελπίζω να με δεχτούν να παίξω.

 

Ξέμπαρκοι μπαίνουν στο μαγαζί καθημερινές απλά για ποτό;

(μπας και μαζέψει κόσμο δλδ άν κάνω live)

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να μην σε δεχτουν να παιξεις... εκτος και εισαι φαση justin bieber / lady gaga! Nαι το μαγαζι εχει σχεδον ΠΑΝΤΑ κοσμο και ο σκοπος του ειναι να προωθησει μικρες μπαντες! Χωριζεται σε 2 χωρους. Στο ισογειο, που ειναι το κανονικο καθημερινο μπαρ που παιζει και καραοκε, και ο 1ος οροφος που ειναι ο χωρος συναυλιων και εχει το δικο του μπαρ, την γωνια του ηχοληπτη και ενα "υπνοδωματιο" με ενα τριπλο (?) κρεβατι για τους καλλιτεχνες :P Ελπιζω να βοηθησα! :)

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να μην σε δεχτουν να παιξεις... εκτος και εισαι φαση justin bieber / lady gaga! Nαι το μαγαζι εχει σχεδον ΠΑΝΤΑ κοσμο και ο σκοπος του ειναι να προωθησει μικρες μπαντες! Χωριζεται σε 2 χωρους. Στο ισογειο, που ειναι το κανονικο καθημερινο μπαρ που παιζει και καραοκε, και ο 1ος οροφος που ειναι ο χωρος συναυλιων και εχει το δικο του μπαρ, την γωνια του ηχοληπτη και ενα "υπνοδωματιο" με ενα τριπλο (?) κρεβατι για τους καλλιτεχνες :P Ελπιζω να βοηθησα! :)

όχι ρε... τι justin bieber... χαχα!!

τσέκαρε τι ύφος έχω πάνω κάτω άμα θες

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ειναι του στυλ μου με φτιαξε! Μιλαμε και πιασαρικο ριφακι και τρελος χαβαλες το βιντεο και στιχοι!!! Μπραβο συνεχισε!!! Προφανως και θα σε δεχτουνε! Ισα ισα που οσο περισσοτερος χαβαλες τοσο το καλυτερο!!! Ολα τα οργανα εσυ τα ηχογραφησες? Παιζεις σολο δηλαδη? Δεν εισαι σε μπαντα?

 

Υ.Γ να συμπληρωσω πως στο ghost house εχουν παιξει απο ονοματα οπως ξυδους εως και τετοιοι  http://media.ghosthouselive.net/displayimage.php?album=1&pid=6#top_display_media :P

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν ειναι του στυλ μου με φτιαξε! Μιλαμε και πιασαρικο ριφακι και τρελος χαβαλες το βιντεο και στιχοι!!! Μπραβο συνεχισε!!! Προφανως και θα σε δεχτουνε! Ισα ισα που οσο περισσοτερος χαβαλες τοσο το καλυτερο!!! Ολα τα οργανα εσυ τα ηχογραφησες? Παιζεις σολο δηλαδη? Δεν εισαι σε μπαντα?

 

Υ.Γ να συμπληρωσω πως στο ghost house εχουν παιξει απο ονοματα οπως ξυδους εως και τετοιοι  http://media.ghosthouselive.net/displayimage.php?album=1&pid=6#top_display_media :P

Se ευχαριστώ για τα καλά λόγια.

 

Σόλο είμαι, αλλά άμα παίξω εκεί θα παίξω με ένα άλλο παιδί που παίζει χιπ χοπ. Πάντα μαζί πάμε στα live.

 

Τα όργανα σε αυτό, ναι μόνος μου τα έχω γράψει.

 

Εδώ βρίσκεται όλο το project αμα θες να ακούσεις.

http://www.meet-sos.gr/?p=621

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ακουσα σχεδον ολα απο το youtube. Μπραβο παιδια πολυ καλη δουλεια! Συνεχιστε ετσι δυναμικα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!

Σου στέλνω Mail να σε ρωτήσω μία λεπτομέρεια.

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου