Προς το περιεχόμενο

Joyo bantamp zombie


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εννοείς ψάχνεις;Μόνο πληροφορίες για το συγκεκριμένο μοντένο;Αν ναι ψαξε google στα αγγλικά άμα είναι.Αλλιώς αμα θες να τον αγοράσεις βάλε μια αγγελία ζήτησης και βλέπεις.

 

EDIT:Άμα δεν βρεις εδω μπες σε κανα ξενο φόρουμ τι να πω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που ξερω: ειναι πρωτος υβριδικος σε πωλησεις στο thomann, εξομοιωνει mesa distortion πολυ καλα για τα 170 ευρω του, εχει αγευστο καθαρο καναλι, θα τον αγοραζα σιγουρα εαν ημουν metalhead και δεν ειχα ηδη τον micro dark και τον piranha 6505.

 

Ακουσε τον στο youtube και διαβασε ξενα reviews οπου βρεις.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που ξερω: ειναι πρωτος υβριδικος σε πωλησεις στο thomann, εξομοιωνει mesa distortion πολυ καλα για τα 170 ευρω του, εχει αγευστο καθαρο καναλι, θα τον αγοραζα σιγουρα εαν ημουν metalhead και δεν ειχα ηδη τον micro dark και τον piranha 6505.

 

Ακουσε τον στο youtube και διαβασε ξενα reviews οπου βρεις.

Ο άνθρωπος πρέπει να είναι της blues.Βάση κάποιων παλαιών αναρτήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Ωραίος φαίνεται ο Joyo αλλά τα περισσότερα βίντεο που έχω δεί μου φαίνονται κάπως στημένα ώστε να βγάζει αυτόν τον συμπαγή ήχο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, D'Ailleurs said:

Ωραίος φαίνεται ο Joyo αλλά τα περισσότερα βίντεο που έχω δεί μου φαίνονται κάπως στημένα ώστε να βγάζει αυτόν τον συμπαγή ήχο. 

Όπως και σε ολα μα ολα τα reviews ανεξαρτήτως μάρκας. Χώρια ότι παίζουν σε ολα παιχταράδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλοι οι ενισχυτές και τα πετάλια παίζουν φανταστικά στα βίντεα...

εκτός αν παρουσιάζουν τίποτα 14χρονα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου