Προς το περιεχόμενο

Circus pt.IV: Cause We've Ended as Lovers


audiokostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρεπιπτόντως υπάρχει μια πολύ καλή ''στουντιακή'' εκτέλεση από πρόβα σε σωστή ταχύτητα, μ' ωραία παιξίματα. Επίσης και μια εξαιρετική του τραγουδιού του Gregg. Τις άκουσα σήμερα. Μόλις τις πάρω θα ποστάρω. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πάντως αυτό το τραγούδι δεν το ήξερα ομολογώ .Έψαξα και το άκουσα σε διάφορες εκτελέσεις εκτός της αυθεντικής .

Επίσης εκείνο το βράδυ μετά από κάμποσες βότκες και πολλά κιλά τραγούδια που είχαν παιχτεί δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία .Ο ήχος μπορεί να ήταν καλός ,αλλά όσο και να το κάνουμε μετά από τόσες ώρες και τόσες εναλλαγές υπέροχων σχημάτων και μουσικών, μπουκώνει το αυτί .

Να συγχαρώ λοιπόν τον ηχολήπτη και για το λάιβ και για την εγγραφή ,είναι μάστορης .

Η εκτέλεση επίσης είναι υπέροχη και με βγάζει λάθος και στη κρίση μου περί του ότι εκείνο το βράδυ ΔΕΝ είχα θεωρήσει ότι άκουσα έναν καταπληκτικό ντράμμερ .

Δεν υπονοώ ότι οι ντράμμερ ήταν άσχετοι ,απλά δεν με είχαν εντυπωσιάσει όπως κάποιοι κιθαρίστες και ένας μπασσίστας ................σόρρυ Κώστα ,αλλά ο Τεριέ :) είναι άλλη κλάσση .

Για τις κιθάρες δεν ομιλώ θα προκληθεί συνοριακό επεισόδειο ;D .

Γερομπισμπίκη τσιφούτη αγόρασε κανά παντελόνι ρε ,τι θα τα κάνεις τα λεφτά από τις εισπράξεις των πωλήσεων? και άσε τις εξυπνάδες ότι ήταν στυλιστική επέμβαση του Λάκη το σκισμένο  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλα... Ας μην ηταν συνετοι οι παικτες και θα εβλεπες τι γκλινγκ γκλονγκ θα ακουγαμε... ;D

Αλλωστε σχεδον απο την αρχη το πραγμα μπηκε στον αυτοματο. Ευχαριστω μαλιστα τον Σουηδο για την υποδειξη του σε καποιο σημειο της βραδιας. ;)

 

 

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ασχετα απο την ''δικηγορικη'' μου ιδιοτητα οσον αφορα τον Νεστορα το εχω ακουσει αλλες 3 φορες και καθε φορα μου αρεσει πιο πολυ γιατι το ''ακτινογραφω'' ....τι να πω ρε παιδια ΕΞΑΙΡΕΤΗ ΕΚΤΕΛΕΣΗ !!!!!!!!!!!!!!!

Kαι δυο κουβεντες για τον Γιωργο τον ντραμμερ =  μουσικος !!!

Νεστορα αγορι μου σκιζεις αλλα και ο gregg κραταει τα αρπετζιο ιδανικα και ριχνει και κατι φρασουλες γλυκα απο πισω .Μπραβο σας !!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου