Προς το περιεχόμενο

Circus pt.IV: Cause We've Ended as Lovers


audiokostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρεσε πολυ το σολο που μπαινει στο 1,28, φανταστικο παιξιμο, πολυ μελωδια και ωραιοτατη επιλογη νοτων. Επισης μου αρεσε πολυ το σολο του μπασιστα. Στο μπασοτυμπανο τα παιδια φλαμαρουν αρκετα μεταξυ τους, δεν ξερω εαν φταιει το μπασο η τα τυμπανα. Τελος, ο πρωτος κιθαριστας δε μου αρεσε καθολου στο συγκεκριμενο, φαλτσαρει παρα πολυ στα σηκωματα και στο βιμπρατο του, αλλα και στην επιλογη φρασεων και νοτων προτιμω τον αλλο κιθαριστα. Για αυτοσχεδιαστικη φαση παντως, σιγουρα ειναι ωραια εκτελεση σε γενικες γραμμες, και για οποιον ηταν στο κοινο σιγουρα θα ηταν ακομα καλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στο μπασοτυμπανο τα παιδια φλαμαρουν αρκετα μεταξυ τους, δεν ξερω εαν φταιει το μπασο η τα τυμπανα.

Δεν χρειάζεται να ρωτάς...πάντα ο -συγκεκριμένος- μπασίστας φταίει!! ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στο μπασοτυμπανο τα παιδια φλαμαρουν αρκετα μεταξυ τους, δεν ξερω εαν φταιει το μπασο η τα τυμπανα.

 

Ο μπασίστας... ο μπασίστας...  ;D ;D ;D

 

ΥΓ: άντε, μας έχετε πρήξει με τον καλαμπόρτζαρο  ;D ;D ;D. Πες τα βρε Μάραθον, γιατί εμένα δεν με ακούνε  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω αυτο το thread να τραβηξει κανα μηνα για να κανουμε χαρουμενα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ .

Δυο παρατηρησεις αν επιτρεπεται ;

α) Σαν δικηγορος του Νεστορα επρεπε να ενημερωθω απο τον audiokosta για την προθεση του να ανεβασει το κομματι που Ο ΠΕΛΑΤΗΣ MOY τα χωνει ετσι ωστε να ρυθμισθουν οι αμοιβες ,δικαιωματα κλπ

β)Ο Τερρυ Ο μπασιστας οντως ειχε τρεις μπαντες στην πλατη του απορω πως δεν τα ''φτυσε''

ΣΑΝ τον Αγιο Ονουφριο εχει γινει ..να τρως ρε να τρως ..θα μας μεινεις καμια βραδυα.

Ετσι λοιπον εχουμε φτιαξει-ειμαστε  μια ωραια ατμοσφαιρα κατα Ηλιοπουλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πιστευω αυτο το thread να τραβηξει κανα μηνα για να κανουμε χαρουμενα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ .

 

 

β)Ο Τερρυ Ο μπασιστας οντως ειχε τρεις μπαντες στην πλατη του απορω πως δεν τα ''φτυσε''

ΣΑΝ τον Αγιο Ονουφριο εχει γινει ..να τρως ρε να τρως ..θα μας μεινεις καμια βραδυα.

Ετσι λοιπον εχουμε φτιαξει-ειμαστε  μια ωραια ατμοσφαιρα κατα Ηλιοπουλον.

 

;D ;D ;D

 

Τι να κάνω, γεράματα και μου το έχει κόψει ο γιατρός  ;D Και δεν κάνω πλάκα...

 

Έλα μωρέ τώρα... τι είναι τρεις μπάντες και 10 κομματάκια. Ούτε για προθέρμανση  :D Εδώ έχω περάσει το... ΙΕΚ «Παιδιά από την Πάτρα», με πεντάωρες και εξάωρες εμφανίσεις  ;D ;D ;D

 

ΥΓ: Μου έβαλα και εγώ λίγο... χέρι για να βελτιωθώ  :D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία αυτοσχεδιαστική εκτέλεση.Μου άρεσαν πολύ οι δυναμικές όλων μαζί,δηλαδή το πώς "πέφτατε" και "ξεσπάγατε" ανάλογα με το σημείο του κομματιού.Ξεχώρισα την μία κιθάρα και το μπάσο :)

 

έχω περάσει το... ΙΕΚ «Παιδιά από την Πάτρα», με πεντάωρες και εξάωρες εμφανίσεις  ;D ;D ;D

Έχετε παίξει στα παιδιά από την Πάτρα?

 

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε παίξει στα παιδιά από την Πάτρα?

Aυτό δεν είναι τίποτα...έχει παίξει και στην Eurovision!!!!!!! ;D ;D ;D ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέστορα, Γρηγόρη, Τέρυ, Γιώργο, θα περιμένετε να σας δώσω τα υπόλοιπα βίντεο ή θα μου κόψετε από τώρα την καλημέρα;

 

τα περιμενουμε εναγωνιως ;)

 

@Nestora 3:19. Την περιμενα πως και πως αυτη τη φραση 8)

 

@Digisilence να'σαι καλα μαν!! Πολυ καλη δουλεια!!

 

Αντε να βαλουμε το noiz circus 2 in the making!! :) :P

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Aυτό δεν είναι τίποτα...έχει παίξει και στην Eurovision!!!!!!! ;D ;D ;D ;)

Αμάν πια βρε... διαφημιστή  ;) ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέρρυ είναι άδικο ρε... Όχι το έκανες επίτηδες παραδέξου το... Πάνω που ήθελα να δώσω το άταστο μας μάμησες την ψυχολογία... Πρέπει να διοργανώσουμε ένα bass jam με φένεται!

Όποιος έκανε το σόλο στο 3,10-3,50 έχει τα ΑΠΕΙΡΑ σέβη μου... (Νέστορας θα έλεγα)

Επίσης το ίδιο όποιος έπαιξε τις κιθάρες πίσω από το σόλο του Τέρρυ με άφησε άφωνο...

Το μόνο μου "αρνητικό" που το βρίσκω λογικότατο να γίνεται είναι μία μικρή αχρονία που πλανάται στον αέρα... Αλλά στην τελική live είναι...

Γενικά παιδιά υπέροχο... Το μόνο που σας λείπει είναι μία μαύρη/ένας μαύρος να σκίζει το μικρόφωνο και θα είστε ΤΕΛΕΙΟΙ!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου