Προς το περιεχόμενο

Circus pt.IV: Cause We've Ended as Lovers


audiokostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας,

 

Επισυνάπτω το κομμάτι που αρκετοί θεώρησαν ως την καλύτερη στιγμή της βραδιάς του Νοιζ και του οποίου το βίντεο ποτέ δεν τραβήχτηκε.

 

Κατά παρέκκλιση της πολιτικής που θα ακολουθηθεί με το οπτικοακουστικό υλικό της βραδιάς (κάθε σχήμα παραλαμβάνει τα κομμάτια του και πράττει κατά το δοκούν), δεν ζήτησα την άδεια από τα παιδιά (Gregg, Nestora, Terry, Γιώργο) που έπαιξαν, παρά μόνο το ανακοίνωσα.

Αν το σχήμα έχει αντιρρήσεις επ' αυτού, είναι κατανοητό. Απλώς προειδοποιώ όμως ότι οιαδήποτε νομική κίνηση προς το πρόσωπό μου, θα αντιμετωπιστεί με ιδιαίτερη αποφασιστικότητα αν όχι σκληρότητα.

 

Ευχαριστώ και πάλι τον Digisilence για την προσπάθειά του.

 

Απολαύστε.

 

Υ.Γ. Το αρχείο υπάρχει και σε μεγαλύτερη πιστότητα, απλώς εδώ "κατέβηκε" για να χωρέσει.

Ended_As_Lovers.mp3

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μαμεί απερίγραπτα. Το είπα στα παιδιά το Σάββατο, το λέω και τώρα. Τα σολιστικά ξεσπάσματα και των δύο είναι για σεμινάριο ενώ το rythm section παίζει απλά τις κάλτσες του.

 

Εξαιρετική και η δουλειά του Πέτρου απ' ό,τι ακούω.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι όλοι αφήσατε την σφραγίδα σας στο κομμάτι κύριε PasTerryous  ;)

Μπράβο !

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βέβαια και ο Gregg έπαιξε φοβερά και πολύ μελωδικά  8)- τώρα που το ξανά άκουσα- απλά ο Σουηδός ήταν... λυσσαλέος  8)  ;D και πολύ «Μπεκικός»  ;)

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε π....η μου τόσο γρήγορα το παίξαμε; 'Εχασε το κομμάτι το mood του, άσε που δεν προλαβαίνουν να παιχτούν σωστα οι φράσεις. Ο Gregg μου άρεσε πιο πολύ.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η διαφορα στο παιξιμο και στον ηχο των δυο κιθαρων το κανει ν ακουγεται πιο ωραιο.

Και το ρυδμ σεξιον σκοτωνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε π....η μου τόσο γρήγορα το παίξαμε; 'Εχασε το κομμάτι το mood του, άσε που δεν προλαβαίνουν να παιχτούν σωστα οι φράσεις. Ο Gregg μου άρεσε πιο πολύ.

 

Για να πω του στραβού το δίκιο, τα πάντα παίχτηκαν πιο γρήγορα και όχι μόνο με εμάς  ;) :D (και με τους... άλλοι  ;D ;D ;D)

 

Αλλά έτσι είναι στα live... όλους μας πιάνει η κ*λ*πιλάλα  ;D ;D ;D Οπότε no worries.  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι απίστευτη εκτέλεση. Κάτι που λείπει εδώ (γιατί υπάρχει μόνο το ηχητικό ντοκουμέντο) είναι η ενέργεια και το feel που έβγαινε (και η ποζεριά του Σουηδού με την μπλούζα της Madonna) σε μας που το ακούγαμε από κάτω.  :o

Όλοι ήταν καταπληκτικοί. :o

 

@Γρηγόρη δεν περίμενα τίποτα λιγότερο, ήξερα τι θα ακούσω! ;)

 

@Νέστορα, είχαμε πιεί τον Βόσπορο όταν σου τα λέγαμε έτσι? Τώρα τι έχεις να πεις? ;)

Έπαθα πλάκα, μεγάλη όμως! :o

 

Ένα μεγάλο plus και στον Τέρρυ που εδώ λίγο ξέδωσε με ένα υπέροχο σόλο, αφού είχε πάρει τρεις μπάντες στην πλάτη του! 8)

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου