Προς το περιεχόμενο

The NOIZ Circus presents: The Lousy T-Shirts - Before You Accuse Me


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα έχεις μπερδέψει... Εμείς το κάναμε αυτό... Οι Mili Vanilly!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ανέστη είσαι άπαιχτος! ;D

Δεν σου το είπα ως τώρα αλλά η T-60 είναι φοβερή κιθάρα. Η πρώτη μου κιθάρα (και αγάπη) που την έχω ακόμα φυσικά (29 χρόνια περίπου) είναι μια T-15. ;)

 

Δεν ξέρω το video δείχνει πολλές ανισότητες, ο Tery πχ. Φαίνεται γυμνασιόπαιδο..

Και είναι γυμνασιόπαιδο Νάσο. Πάει στην 27η Γυμνασίου! ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βρε Harris τι avatar ειναι αυτό βρε παιδί μου ,μας έχεις μπερδέψει και γω κρυπτο ντραμίστας είμαι, χάθηκε ενα πιατίνι , ενα τύμπανο δώσε σήμα!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαψεύδω δημοσίως αυτά που γράφει ο ντράμερ Haris και τον καταγγέλλω ότι ήθελε να παίξουμε το Hey Joe σε ζεϊμπέκικο και να παίξει με διπέταλο.

 

Ο έτερος κιθαρίστας τζιβούρ που είναι εξαίρετος παλαιοκλάσικ σρέντερ αλλά από μπλουζ δεν.... ήθελε να παίξουμε μάλμλστην και μικελάτσαλο.

 

Ο μπασίστας Τέρυ ερχόταν στις πρόβες με μακρήκομη περούκα και έκανε χεντμπάντζιν. Επέμενε δε να παίξουμε το Τομ Σώγιερ του Τσαρλς Ντίκενς.

 

Εγώ ήθελα όντως να πω "Τα βρώμικα τα λερωμένα" α καπέλα με σόλο φωνιές σε χωλ τόουν αλλά με ζηλέψανε και με φιμώσανε οι ατάλαντοι.

 

Υ.Γ. Κάποιος σε διπλανό θρεντ χρειάζεται καφετιέρα. Αυτό για σκληρό μπλουζ βολεύει;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τη συγκεκριμενη.Δυστυχως αμα δεν το χεις μ οτι και να παιξεις χαλια θα ακουγεσαι.

Σ αυτη την κατηγορια ανηκω.That's life.

Hταν ομως τοσο ωραια η φαση και περασαμε τοσο καλα που δεν εχει σημασια

πως παιξαμε εμεις.

 

Gvour ασε αυτα τα σαπια τωρα  ;D

Τα μακροβουτια σου  ;D ηταν ονειρεμενα και ξετρελαμενα, απλα δεν μου αρεσει η tele στο σολο σε τοσο πριμες καταστασεις στο μπλουζ, ουτε καμμια αλλη κιθαρα δηλαδη.

Ειστε φανταστικοι και με.... στυλ (το βασικοτερο).  8)

Διοτι αν δεν εχεις στυλ, τι τα θες ολα τα αλλα??!!

Βαλτε και αλλοι ρε παιδια, θα ηθελα να ακουσω και το γιαμεθ με την 335.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ημουν ''κι εγω εκει''λιγα συγχαρητηρια ακομη δεν βλαπτουν .

@Ηarris ..ωραιο κτυπημα ,groove και στυλ.Ωραιος

@jazzjocker ...εισαι απο τις συμπαθητικοτερες φατσες του Circus και τα ριχνεις κιολας !!!

@gvour ...εκει που ησουν κρυμμενος καλα εκανες και φορεσες ασπρο πουκαμισο .ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΟΝΟ Blues?

@Terry ...τι να λεμε τωρα ΒΡΑΧΟΣ .Ολοι πανω του πατησανε .Παρ' ολο που ειναι ''αδυνατουλης''

εστηριξε τρια σχηματα.Μπραβο  Terry.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

@Terry ...τι να λεμε τωρα ΒΡΑΧΟΣ .Ολοι πανω του πατησανε .Παρ' ολο που ειναι ''αδυνατουλης''

εστηριξε τρια σχηματα.Μπραβο  Terry.

 

 

Ε, τι να το κάνεις... αφού δεν με άφησαν να παίξω μια 15λεπτη solo κολεξιόν Rush  ;D ;D ;D

 

Τι ζήτησα και εγώ; Σιγά το πράγμα δηλαδή... Αλλά έτσι είναι αυτοί οι κιθαρίστες  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου