Προς το περιεχόμενο

The NOIZ Circus presents: The Lousy T-Shirts - Before You Accuse Me


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην συνεχισουμε σ αυτο μοτιβο παρακαλω-δεν υπαρχει λογος.

Εμ βέβαια, τώρα που νευρίασες και τον Τζέντλεμαν με αυτά που γράφεις, τα 'κανες πάνω σου έτσι? ;D ;D ;D ;D ;D

 

@Freerock:Σε φυλαει ο θεος αγορι μου. ;D ;D ;D ;D

Φήμες λένε (δεν ξέρω αν είναι αλήθεια) ότι τώρα τελευταία το γύρισε στο φλάουτο! ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@Freerock:Σε φυλαει ο θεος αγορι μου. ;D ;D ;D ;D

Αλοιτυ... ;D

Nαι,τι να σου πω...ωραιο φυλαμα μου κανε Σαββατοκυριακατικα... :D

Αλλα να ναι καλα ο υψιστος... ;D ;D ;D

Ο Φουζης εννοω που ναι ψυχοπονιαρης και σωνει κοσμο... :D

Κατσε να κανω καμια συνεννοα με Λακη,θα σε σταματησουμε λιγο πριν περασεις την πορτα της Ευελπιδων... :-X(προδοθκα) ;D ;D ;D ;D ;D ;D

(Ποθεν εσχες την τελε κυριος? ;D ;D ;D)

 

Φήμες λένε (δεν ξέρω αν είναι αλήθεια) ότι τώρα τελευταία το γύρισε στο φλάουτο! ;)

Φημες φιλος,στραβωνει ο στομας με τα χρονια και δε μπορεις να πεις τη λεξη φιουζιον μετα... ;D ;D ;D

Δοκιμαστο και θα δεις... :D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φημες φιλος,στραβωνει ο στομας με τα χρονια και δε μπορεις να πεις τη λεξη φιουζιον μετα... ;D ;D ;D

Δοκιμαστο και θα δεις... :D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Φτίι εννοουείς? Εγώ μπορώ. Φτιούστιουν, ορίφστε, το 'πα! ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε εσείς, μου άρεσε ο ήχος της tele αλλά εκεί πισω που ήταν χωμένη, ακούμε αλλα δεν βλέπουμε!

Τόπο στα .... Χρόνια

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως leader του γκρουπ, σας ευχαριστώ κι εγώ όλους για τα καλά σας λόγια!

 

 

Μου φανηκε οτι σε εδιωχνε ο μπασιστας στο τελος ή κανω λαθος;

Σωστά το είδες. Είναι παλιοχαρακτήρας και μου έλεγε συνέχεια ότι του κλέβω τη λάμψη. Επίσης ήθελε το δικό του όνομα με μεγαλύτερη γράμματα και πρώτο στην αφίσα. Συμβιβάστηκε με προτυπωμένα αυτόγραφα ραντισμένα με γκλίτερ τα οποία και μοίρασε μπακστέιτζ μετά το τέλος της συναυλίας.

Έτσι, έτσι... Και όλα ξεκίνησαν ήδη από τις πρόβες, που μας ζήτησε να κάνει 5 λεπτά σόλο μπάσο σε κάθε κομμάτι.

"Μα βρε Τέρυ μου, βρε παλικάρι μου, όλο κι όλο ένα τέταρτο έχουμε"

"Τότε θα κάνω ένα τέταρτο σόλο!"

"Κάτσε ρε κουμπάρε", πετάγομαι εγώ, "γιατί τότενες να μην κάνω εγώ ένα τέταρτο σόλο ντραμς;"

"Γιατί είσαι καφροκοπάνας και θα σπάσεις τα ξένα τύμπανα των ανθρώπωνε, γι' αυτό!" (πράγμα που τελικά έγινε ούτως ή άλλως)

Όπου τα παίρνουν οι κιθαρίστες και μπαίνουν δυναμικά στον καβγά:

"Δεν αφήνετε τις πα**ριές, και κρατήστε κανά ρυθμό της προκοπής για να ξεδιπλώσουμε εμείς το ταλέντο μας;"

"Σιγά το ταλέντο! Καθήστε καλά γιατί άμα γουστάρουμε σας πετάμε συνέχεια έξω, και να δούμε μετά τι θα ξεδιπλώσετε!" λέμε εγώ με τον Τέρυ εν χωρώ.

"Έτσι κι αλλιώς συνέχεια έξω μας πετάτε, άχρηστοι!" λεν' εκείνοι (πάλι εν χωρώ).

Σπύρος: "Αφού την έχετε δει έτσι, κι εγώ γουστάρω να πω ένα κομμάτι a cappella!".

"Σιγά μην πεις και το Amazing Grace!"

 

Και για να μην τα πολυλογώ, αυτό συνεχίστηκε σε όλες τις πρόβες, και φυσικά όταν ανεβήκαμε στη σκηνή θέλαμε να πλακώσουμε ο ένας τον άλλο στο ξύλο. Γι' αυτό βγήκε και τόσο aggressive το παίξιμο!

 

Υ.Γ.1 Ναι είχα όρεξη να γράψω βλακείες!

 

Υ.Γ. 2 Τα βίντεο των άλλων γκρουπ έχει κανονιστεί να φτάσουν στους παραλήπτες τους λίαν συντόμως.

 

Υ.Γ.3 Η στάση μου όταν παίζω είναι χειρότερη κι από του Buddy Rich. Αλλά παίζω σχεδόν τόσο καλά όσο κι αυτός ε, ε; (μην διανοηθεί να απαντήσει κανείς! ;D)

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόπο στα .... Χρόνια

Αν εννοεις Νασο οτι φαινομαι πολλων χρονων ειμαι ο πιο νεος απ ολους τους.

Κι ας φαινονται αλλιως τα πραγματα.Ντραμμερ το εγραψε γι αυτο με δειχνει

ετσι.Χαρουλη αλλα ειχαμε πει(μου πες να δωκω πιο πολλα για να χω αβαντα αλλα με πωλησες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοεις Νασο οτι φαινομαι πολλων χρονων ειμαι ο πιο νεος απ ολους τους.

Κι ας φαινονται αλλιως τα πραγματα.Ντραμμερ το εγραψε γι αυτο με δειχνει

ετσι.Χαρουλη αλλα ειχαμε πει(μου πες να δωκω πιο πολλα για να χω αβαντα αλλα με πωλησες).

Ναι βρε Γιώργο, αλλά έγινε σαμποτάζ. Όσο παίζαμε κάποιος κούνησε την κάμερα για να πιάνει καλύτερα το Σπύρο και τον Τέρυ. Δεν μπορώ ακόμη να πω τίποτα άλλο γιατί η έρευνα είναι εν εξελίξει, αλλά νομίζω ότι είναι προφανές που θα οδηγήσει...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρουλη αλλα ειχαμε πει(μου πες να δωκω πιο πολλα για να χω αβαντα αλλα με πωλησες).

Ομολογείστε ρε! Παίζατε playback σε Backing Track έτσι? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογείστε ρε! Παίζατε playback σε Backing Track έτσι? ;D ;D ;D ;D ;D ;D

τα έχεις μπερδέψει... Εμείς το κάναμε αυτό... Οι Mili Vanilly!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου