Προς το περιεχόμενο

Xρειαζομαι εφεδιερα...


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουν εξαλλου και τροποι να προσπερασεις μια πεταλιερα με κακο bypass.

Πως ? κι αλλα χρηματα ?

 

Βασικα δεν μου πολυαρεσει η ιδεα , να προσπαθω να παιξω με σκετο ενισχυτη και να μην γινεται λογω κακου χρωματισμου του σηματος απο την πεταλιερα...

 

Εχω αρχισει να σκεφτομαι ταπεταλακια... 4-5πεταλακια και εκλεισα...

 

Ενα ακουστικ σιμ

ενα ντιλευ

ενα κορους

ενα σκριμερ

ενα wha ισως...

 

Νομιζω οτι με αυτα καλυπτομαι... Βεβαια μετα φοβαμαι μηπως ξεκινωντας με πεταλακια τα οποια ποτε δεν θα ειναι αρκετα...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομιζω οτι με αυτα καλυπτομαι... Βεβαια μετα φοβαμαι μηπως ξεκινωντας με πεταλακια τα οποια ποτε δεν θα ειναι αρκετα...

 

Έεεεελα μωρέ τώρα, αντιθέτως, θα έχεις να ασχολείσαι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη που επεμβαίνω στην κουβέντα,αλλα από αυτό και από άλλα θέματα που έχω διαβάσει και τα έχει ανοίξει ο φίλος Άρης (hi there  :)), νομίζω ότι έχει δώσει υπερβολική σημασία στο θέμα "εξοπλισμός" και ειδικά αν δε συντρέχουν λάιβ ανάγκες μου φαίνεται άκυρη τόση προσοχή στη λεπτομέρεια. Δηλαδή να παίζεις μέταλ και να θες σώνει και ντε acoustic simulator? ξέρω γω; Τεσπά, δικαίωμα του καθενός να ψάχνεται όσο θέλει, όσο τον αναγκάζουν η τσέπη του και το αυτί του, απλά το θέτω ως τροφή για σκέψη.

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρη δες και εδώ:

http://smart.noiz.gr/listings.php?page=1&keyword=tonelab&category=11 (όπου γράφει SE ;) )

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=64934

 

Είναι πάρα πολύ καλές και οι δύο και θα σε καλύψουν σε όλα, από κρυστάλλινα καθαρά και ακουστικούς ήχους (η RP έχει περισσότερες επιλογές και κάπως πιο πειστικό ήχο για acoustic simulator ), μέχρι Heavy-Thrash-Black κλπ κλπ.

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρη δες και εδώ:

http://smart.noiz.gr/listings.php?page=1&keyword=tonelab&category=11 (όπου γράφει SE ;) )

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=64934

 

Είναι πάρα πολύ καλές και οι δύο και θα σε καλύψουν σε όλα, από κρυστάλλινα καθαρά και ακουστικούς ήχους (η RP έχει περισσότερες επιλογές και κάπως πιο πειστικό ήχο για acoustic simulator ), μέχρι Heavy-Thrash-Black κλπ κλπ.

 

 

 

Σε ευχαριστω πολυ... Απο οσα ειδα στο youtube η συνδεσμολογια 4 καλλωδια μου κανει αυτο που χρειαζομαι... Την rp την ειχα στο παρελθον και με καλυπτε σε εφε κτλ... Τωρα πρπει να αποφασισω αν θα παρω την 1000αρα η αν θα αγορασω τα 4-5 πεταλακια που χρειαζομαι και θα κλεισω με αυτα... Τα ιδια χρηματα θα δωσω ουτως η αλλως...

 

Συγγνώμη που επεμβαίνω στην κουβέντα,αλλα από αυτό και από άλλα θέματα που έχω διαβάσει και τα έχει ανοίξει ο φίλος Άρης (hi there  :)), νομίζω ότι έχει δώσει υπερβολική σημασία στο θέμα "εξοπλισμός" και ειδικά αν δε συντρέχουν λάιβ ανάγκες μου φαίνεται άκυρη τόση προσοχή στη λεπτομέρεια. Δηλαδή να παίζεις μέταλ και να θες σώνει και ντε acoustic simulator? ξέρω γω; Τεσπά, δικαίωμα του καθενός να ψάχνεται όσο θέλει, όσο τον αναγκάζουν η τσέπη του και το αυτί του, απλά το θέτω ως τροφή για σκέψη.

 

Φιλικά

 

Ριχαρδε σε ευχαριστω αλλα αυτες ειναι οι αναγκες μου και προσπαθω να τις καλυψω.. Δεν ειναι κακη η διαπιστωση σου απλα το acoustic σιμθλατορ με ενδιαφερει πολυ... Σημερα ηχογραφουσα ενα δικο μου κομματι συγκεκριμενα και προσπαθουσα να το κανω χωρις την ακουστικη μου προκειμενου να τσεκαρω το κατα ποσο μου ειναι απαραιτητο κατι τετοιο και δυστυχως μου ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου