Προς το περιεχόμενο

Noiz Circus: Awanna Neim (miss you - video)


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το καλυτερο βιντεο που εχει ποσταρθει ως τωρα..

Δεν ξερω,εχει μια φρεσκαδα,μια ανιδιοτελεια,εναν ερωτισμο.. :-*

Καλα θα ταν βεβαια ν ακουμε τον Νεστορα πιο δυνατα αλλα ειμαι σιγουρος οτι το ειπε τελεια! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τελικά είμαι μεγάλος τραγουδιστής. 8)

Εγώ αυτό έλεγα... σε αδικεί ο μικροφονιάς!  ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που κόπηκε το βίντεο στη παρουσίαση του Γρηγόρη. Αυτά που είπα ήταν: Στο Noiz υπάρχουν 5-6 πολύ δυνατές κιθάρες, μία απ' αυτές είναι και ο Gregg. Και μετά έφυγε σε ένα πολύ ωραίο σόλο, δυστυχώς δεν κατεγράφη. Next time. :)

 

Δεν ξερω,εχει...εναν ερωτισμο.. :-*

 

Φάνηκε το έμπειρο μάτι. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεννημενος φροντμαν ο ανθρωπος.Ανετος στη σκηνη(δειτε πως ξεκρεμαει την κιθαρα πριν κλεισει το κομματι-μη σου πω περιμενει και καποιον να την παρει),λιγο μπλαζε και δε μασαει

Νέστορα πήρες σκάλπ! Τέλεια περιγραφή! ;)

 

Ωραιο κερασακι το κομματι σε μια εξισου ωραια τουρτα.

Ομορφιες.

Εμένα μου κάνει για ολόκληρη τούρτα από μόνο του. Ενδεικτικό του υπέροχου κλίματος της βραδιάς!

 

Μπράβο σε όλους!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπουδαία στιγμή της βραδιάς. Δυστυχώς, όπως και στο live, η φωνή είναι πολύ χαμηλά. Προτείνω να γίνει edit με τα μιξαρισμένα audio tracks και να ξανανέβει.

Ποια μιξαρισμένα; Φέρτε μου τα αμιξάριστα, και θα σας πω εγώ σε τι ύψη θα φτάσει η φωνή του κ. Αpos!

 

Κρίμα που κόπηκε το βίντεο στη παρουσίαση του Γρηγόρη. Αυτά που είπα ήταν: Στο Noiz υπάρχουν 5-6 πολύ δυνατές κιθάρες, μία απ' αυτές είναι και ο Gregg. Και μετά έφυγε σε ένα πολύ ωραίο σόλο, δυστυχώς δεν κατεγράφη. Next time. :)

Η τρίτη μαλακία που έκανε ο εικονολήπτης (αν τον ξαναπροσλάβετε, θα είστε άξιοι της μοίρας σας...).

Αλλά αν πάρω το audio, θα καλύψω το οπτικό κενό με φωτογραφίες και θα δέσει το πράγμα.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τρίτη μαλακία που έκανε ο εικονολήπτης (αν τον ξαναπροσλάβετε, θα είστε άξιοι της μοίρας σας...).

 

Παλι καλα που βρεθηκε καποιος και εχουμε βιντεο απο τη βραδια θα ελεγα απο την αλλη ;)

 

 

 

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου