Προς το περιεχόμενο

Για τους... Dumble-ο-φιλους του forum :)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα που το σκέφτομαι, γαμώ τις τιμές, είναι και με universal PS. Πολλοί που έχουν σε παραγγελία το Ethos μάλλον θα την αλλάξουν για το amp.

 

Εμένα γιατί μου φαίνεται τσιμπημένο;

 

κανα 700αρι ευρω με φορους και μεταφορικα, δηλαδη οσο κανουν δεκαδες εκπληκτικοι ενισχυτες που υπαρχουν στις αγγελιες του ΝΟΙΖ.... ::)

 

Να γιατί.

Ακόμα όμως και χωρίς την (ίσως άδικη) σύγκριση με τα μεταχειρισμένα, ακόμα και αν σκεφτείς ότι είναι μοναδικό στο είδος του, πάλι ακριβό μου φαίνεται.

 

Ναι μεν, αλλά για home χρήση με πρόβλημα χώρου , να το καρφώσεις πάνω στην κάρτα, είναι τρελό εργαλείο!  ;)

 

Είναι. Όπως τρελό είναι και τα 600+ ευρώ. Και αν ο χώρος είναι το μόνο θέμα, υπάρχουν και άλλα μηχανήματα. Αν και για να είμαι δίκαιος, ακριβώς ίδιας φιλοσοφίας δεν υπάρχουν.

 

Τελικά πόσο κοστολογείται η μοναδικότητα;

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι μεν, αλλά για home χρήση με πρόβλημα χώρου , να το καρφώσεις πάνω στην κάρτα, είναι τρελό εργαλείο!  ;)

 

ξερω και εγω...μπορει για καποιους ,προσωπικα  αν δεν βαλω μικροφωνο μπροστα απο τη γρυλια του ενισχυτη (του λαμπατου ενισχυτη) δεν κοιμαμαι ησυχος... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και αν ο χώρος είναι το μόνο θέμα,

Είναι Believe me!  :'(

 

Αν και για να είμαι δίκαιος, ακριβώς ίδιας φιλοσοφίας δεν υπάρχουν.

 

Και εγώ δεν έχω δει κάτι ανάλογο μέχρι τώρα.

 

ξερω και εγω...μπορει για καποιους ,προσωπικα  αν δεν βαλω μικροφωνο μπροστα απο τη γρυλια του ενισχυτη (του λαμπατου ενισχυτη) δεν κοιμαμαι ησυχος... ;D

 

Βρε μαζί σου, αλλά ΔΕΝ χωράν άλλες γρίλιες  :'( (Πάει και τελείωσε για εμένα το σχεδίασαν αυτό το μηχανάκι! ) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι Believe me!  :'(

 

Μωρέ, I believe you.

Προσωπικά το έλυσα με αυτό http://www.noiz.gr/index.php?topic=190603.0

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μωρέ, I believe you.

Προσωπικά το έλυσα με αυτό http://www.noiz.gr/index.php?topic=190603.0

Δεν μου κάνεις και εμένα ένα  :P,

πιάνει καλά το χέρι σου  βλέπω! ;) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου