Προς το περιεχόμενο

Changes...Let's jam it !


Vasmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To ότι τ' ακκόρντα είναι εξαιρετικά το ματαείπα. Σύμφωνα μ' αυτά που άκουσα ως τώρα, πέραν του ΟΡ, νομίζω ότι ο ''Γάλλος'' έχει το πιο ένδιαφέρον, με εξαιρετικό το 1.48-2.08. Πάω για κρασάκι, καθότι έχω χόρτα και λουκανικάκι, άρτι αφιχθέντα εκ της πατρίδας. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 103
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ ωραία η προσέγγιση του θέματος από τον Γρηγόρη  :)

Και πολύ ωραίο phrasing. Ωραίος Γρηγόρη!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρηγόρη η καλύτερη bluesy προσέγγιση που θα μπορούσα να φανταστώ! Απλά  :o :o

 

(ps,ΠΟΛΥ σωστό arpeggio στο 2.10 μαν ;))

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι topics. Μπράβο σε όλους. Είχαμε καιρό να κάνουμε κάτι τέτοιο... Θυμάμαι από κάποια backing του JazzJoker...

 

Λοιπόν μια σύντομη κουβέντα για όλους (άν ξέχασα κάποιον χίλια sorry,  μόλις μπήκα σπίτι και έχω έναν απίστευτο πονοκέφαλο... :P :P)

 

Vasmar, μελωδικός και μετρημένος αλλά υπερβολικά σφιγμένος. Λες και ψάχνεις την επόμενη σωστή νότα να πατήσεις.. Γενικά όμως το άκουσα ευχάριστα. Μπράβο σου.

 

NasosKosm, πολύ smooth το παίξιμο σου αλλά θα ήθελα λίγες εξάρσεις και από σένα. Γενικά καλός

 

JazzJoker, πολύ ωραίος ήχος καταρχήν. Πρέπει να είσαι σε φάση μελέτης και ψαξίματος, γιατί ενώ παραμένεις bluesman, βλέπω ότι βάζεις και κάποια νέα πραγματάκια στο παίξιμό σου. Όταν αυτά τελειοποιηθούν, νομίζω ότι θα ανέβεις ένα επίπεδο χαλαρά. Μου άρεσε αρκετά.

 

Gregg, άκουσα τον καλύτερο Gregg εδώ και πολύ καιρό! Φράσεις που τις έχεις χωνέψει καλά και τις παίζεις πολύ φυσικά, ωραίες δυναμικές κλπ κλπ. Μου θύμησες και Yameth σε αρκετά σημεία και ως φράσεις και ως δυναμικές.. Πολύ καλό !!

 

Fusiongtr, το πιο προσωπικό ύφος από όλους ! Σε κάποια σημεία περνάς αυτό που έχεις στο μυαλό σου πολύ καλά. Όταν ξεκινάς τα out σου γίνεσαι άλλος άνθρωπος!  Νομίζω ότι άν είχες λίγο παραπάνω χρόνο και έπαιζες καθημερινά από λίγο, αν ήσουν σε φόρμα δηλαδή, θα ακούγαμε φοβερά πράγματα από σένα. ;) ;) Μπράβο Στράτο

 

Με βάλατε στην πρίζα :P :P Λέτε να προλάβω να γράψω τίποτα? Ε, μα , μόνο θα σχολιάζω?  ;D ;D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου