Προς το περιεχόμενο

Κάποιο Home studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΠΟΡΩΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ?

 

Λοιπον,ηταν δυο αυγα σε ενα τηγανι

και λεει το ενα στο αλλο

ουφφφ...ζεστη κανει εδω μεσα

και λεει το αλλο

ΩΧΧ,ΕΝΑ ΑΥΓΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

 

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Underground, η σοβαρότητα και η φαιδρότητα συνυπάρχουν σε όλους μας. Η μαγεία είναι να προσπαθούμε να ισορροπήσουμε αυτά τα πράγματα και όχι να αποκλείουμε το ένα εις όφελος του άλλου.

 

Και εμένα μου τη σπάει όταν δε δίνεται συνέχεια σε μία "σοβαρή" δική μου απάντηση, αλλά τι να κάνουμε, εμείς διαλέξαμε να συμμετέχουμε σε μία δημόσια συζήτηση όπου ο καθένας λέει ότι θέλει.

 

Προσωπικά, όταν βαρεθώ, θα απέχω από το φόρουμ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά' date=' όταν βαρεθώ, θα απέχω από το φόρουμ.[/quote']

Μηπως αυτο κανουν επιτηδες ολα τα παλια μελη του forum ( κρινοντας και απο τις αποψεις των post του θεματος που παραπεμπω )?

http://www.noiz.gr/postt3783.html&sid=fc7797253619af74926e22729cbbfa42

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως αυτο κανουν επιτηδες ολα τα παλια μελη του forum ( κρινοντας και απο τις αποψεις των post του θεματος που παραπεμπω )

 

Ασφαλώς αυτό κάνουν, αλλά οι λόγοι για τους οποίους βαρέθηκε ο καθένας, δεν μας είναι γνωστοί. Δηλαδή, δε σημαίνει ότι βαρέθηκαν εμένα ή εσένα, μπορεί να βαρέθηκαν γενικώς ή να είναι μπλεγμένοι με τη δουλειά τους αυτή τη περίοδο κλπ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, δεν ειπα κατι τετοιο! Απλα, υπαρχει μια αναλογη συζητηση σε αλλο μερος του forum! Μηπως θα ηταν καλυτερο αυτη η συζητηση, μιας και ειναι παρομοια, να βρισκεται εκει? :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που ξεκίνησε το θέμα και που έφτασε, ήμαστε άπαιχτοι :lol: και πάντα μέσα στο θέμα :lol:

 

*Αbraxas πάνω που συμφωνούσα με τα λεγόμενα σου, σε βλέπω να προσβαλεις κόσμο με μαγκιά του στύλ ώπα ρε μεγάλε, την βόλτα σου και τα σχετικά... δεν νομίζω ότι βγάζει κάπου το να αρχίσουμε να ανταλάσουμε τσαμπουκά , ας ανταλάσουμε τις απόψεις μας πιο ήρεμα.

 

*antouan ωραίος ο χαβαλές σου :wink: έχω πέση ξερός από τα γέλια άποιρες φορές :lol: αλλά υπάρχει κόσμος που δεν είναι στην ίδια φάση με σένα και αν δεν γουστάρουν χαβαλέ δικαίωμα τους, νομίζω ότι είναι περιτά τα σχόλια του στυλ βασανίσου κλπ :lol:

 

 

 

και επι νοιζ peace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Αbraxas πάνω που συμφωνούσα με τα λεγόμενα σου' date=' σε βλέπω να προσβαλεις κόσμο με μαγκιά του στύλ ώπα ρε μεγάλε, την βόλτα σου και τα σχετικά... δεν νομίζω ότι βγάζει κάπου το να αρχίσουμε να ανταλάσουμε τσαμπουκά , ας ανταλάσουμε τις απόψεις μας πιο ήρεμα.

[/quote']

 

Φίλε Brain, πίστεψέ με ότι δεν έχω ανάγκη να πουλήσω ούτε μαγκιά ούτε τσαμπουκά μέσα από κάποιο φόρουμ, ούτε κρύβομαι πίσω από την ανωνυμία μου.

 

Από την άλλη ούτε συμμετέχω σε φόρουμ για να κάνω φίλους... οπότε τη γνώμη μου θα την πω χωρίς να φοβάμαι πως θα με χαρακτηρίσει ο άλλος.

 

Δεν είναι θέμα μαγκιάς λοιπόν, είναι ζήτημα λειτουργίας των fora εν γένει. Παγκοσμίως λοιπόν:

 

1) Η αναφορά σε άσχετα θέματα, κουτσομπολίστικη διάθεση, κλπ κλπ, αντιμετωπίζεται με ευγενική παρατήρηση --> λιγώτερο ευγενική παρατήρηση --> διαγραφή των post. Συνήθως βέβαια λίγο χιούμορ αρκεί... :wink:

 

2) Το flamming από την άλλη είναι παράβαση που δε γίνεται εύκολα ανεκτή και πολύ συχνότερα οδηγεί σε διαγραφές (μελών).

 

Δες αν θες την απάντησή μου σ'αυτό το κλίμα και συγνώμη αν παρεξηγήθηκαν οι προθέσεις μου (συγνώμη σε σένα για να εξηγούμαστε, όχι σ'αυτόν στον οποίο αρχικά απευθυνόταν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που ξεκίνησε το θέμα και που έφτασε' date=' ήμαστε άπαιχτοι :lol: και πάντα μέσα στο θέμα :lol:

 

*Αbraxas πάνω που συμφωνούσα με τα λεγόμενα σου, σε βλέπω να προσβαλεις κόσμο με μαγκιά του στύλ ώπα ρε μεγάλε, την βόλτα σου και τα σχετικά... δεν νομίζω ότι βγάζει κάπου το να αρχίσουμε να ανταλάσουμε τσαμπουκά , ας ανταλάσουμε τις απόψεις μας πιο ήρεμα.

 

*[b']antouan ωραίος ο χαβαλές σου :wink: έχω πέση ξερός από τα γέλια άποιρες φορές :lol: αλλά υπάρχει κόσμος που δεν είναι στην ίδια φάση με σένα[/b] και αν δεν γουστάρουν χαβαλέ δικαίωμα τους, νομίζω ότι είναι περιτά τα σχόλια του στυλ βασανίσου κλπ :lol:

 

 

 

και επι νοιζ peace

 

Nα σαι καλα αγορι....αλλα δεν περναω ρε συ καποια φαση πχ κλιμακτηριο....ετσι ειμαι ...... :D :D

 

και επι νοιζ peace 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

antouan_z

Nα σαι καλα αγορι....αλλα δεν περναω ρε συ καποια φαση πχ κλιμακτηριο....ετσι ειμαι ......

 

 

:lol: :lol: :lol: σωστός, να 'σαι καλά ρε μάγκα και μην σε ποιάσουν ποτέ τα σοβαρά σου δεν αντέχεσαι :lol: :wink:

 

 

φίλε abraxas συμφωνώ με τα λεγόμενα σου και τι γνώμη σου να την λες πάντα :wink:

αντιπαραθέσεις ναι, απλά όχι τσακωμοί

 

το ίδιο φυσικά ισχύει και για τον underground

 

σίγουρα έχουμε περισσότερα να μοιραστούμε παρά να χωρίσουμε*αυτό είναι για όλους μας

 

και επι νοιζ peace :wink:

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι νάναι... icon_rolleyes.gif

 

Μάλλον αρχίζω να καταλαβαίνω, είναι 'εκείνες οι μέρες του μήνα' ε; icon_razz.gif

 

:D :) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:

 

Μπραβο,μπραβο ...

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου