Προς το περιεχόμενο

Κάποιο Home studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4.Συμφωνείτε να μην αναρτείτε μηνύματα με συκοφαντικό' date='[b'] υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο,[/b] απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή, καθώς και πολιτικού, θρησκευτικού, ή φυλετικού χαρακτήρα.

 

Θα μαι πολύ UFO αν ζητήσω να μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους, ή απλά γραφικός;

 

Όσο και αν δεν το αντιλαμβάνεστε, κάποιοι ενοχλούνται... Σπουδαία τα λάχανα;

 

Γινε λιγο πιο συγκεκριμενος............ 8) 8)..προστυχο αγορι........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα μαι πολύ UFO αν ζητήσω να μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους' date=' ή απλά γραφικός; Όσο και αν δεν το αντιλαμβάνεστε, κάποιοι ενοχλούνται... Σπουδαία τα λάχανα;[/quote']

 

Ο wasted_sunsets αναφέρεται στη λέξη "ΚΝΕ" που έγραψα εγώ (το έχω ξανακάνει). Δεν θα το ξανακάνω και όχι, δεν είσαι γραφικός.

 

Όμως, σε καλώ να αναλογιστείς αν οι νύξεις που έκανε ο aljam για κάποιους που τα έχουν όλα ενώ εμείς δεν έχουμε τίποτε είναι νύξεις πολιτικού περιεχομένου. Στην πραγματικότητα (και πρέπει να μεμφθεί ο disco γι' αυτό) δεν ξέρουμε τίποτε για τις φωτογραφίες ή για τον ιδιοκτήτη αυτού του εξοπλισμού - αυτό δεν εμπόδισε τον κόσμο να βγάλει τα "εσώψυχά" του και την προλεταριακή του αγανάκτηση. Εγώ απλώς "έλαβα το μήνυμα" και απάντησα στο μήνυμα - δεν είναι δικό μου λάθος ότι αυτές οι απόψεις ταυτίζονται με την ιδεολογία μίας συγκεκριμένης παράταξης.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω δεν παρεξηγουμε με τιποτα

αυτες οι ρυθμισεις ειναι για να προστατευουν τους ψυχολογικα ευαισθητους

και εγω με τα λεγομενα μου μονο αναισθητος και κακοψυχος μπορω να χαρακτηριστω

 

 

 

{ { {{{ EAT THE RICH }}} } }

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω δεν παρεξηγουμε με τιποτα

 

Ούτε εγώ παρεξηγούμαι, από τότε που έμαθα ότι έρχεται η εξωγήϊνη φυλή των Γαμουσαντάν από τον Σείριο για να μας κατακτήσει, όλα μου φαίνονται μάταια. Πάω να βάλω το Baby Lino μου... :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σαν γνησιο παιδι της εργατικης ταξης και για υπερασπισω το ρητο που λεει οτι αμα δουλεψεις ολα μπορεις να τα κανεις και οτι μονο οι τεμπελιδες δεν εχουν λεφτα,αυτο το καλοκαιρι θα μαζεψω τα λεφτα απο την οικοδομη για να παρω μια νεα κνσολιτσα

 

http://www.guillaumetell.com/pix/cra6.jpg

 

λετε να τα καταφερω?

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο wasted_sunsets αναφέρεται στη λέξη "ΚΝΕ" που έγραψα εγώ (το έχω ξανακάνει). Δεν θα το ξανακάνω και όχι' date=' δεν είσαι γραφικός.

[/quote']

 

Σε ευχαριστώ...

 

Όμως' date=' σε καλώ να αναλογιστείς αν οι νύξεις που έκανε ο aljam για κάποιους που τα έχουν όλα ενώ εμείς δεν έχουμε τίποτε είναι νύξεις πολιτικού περιεχομένου. [/quote']

 

Πιστεύω ότι εννοούμε περισσότερο κομματικοπολιτικές τοποθετήσεις, παρά κοινωνικοπολιτικές. Αν το πάμε κατα λέξη έχεις δίκιο.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σαν γνησιο παιδι της εργατικης ταξης και για υπερασπισω το ρητο που λεει οτι αμα δουλεψεις ολα μπορεις να τα κανεις και οτι μονο οι τεμπελιδες δεν εχουν λεφτα' date='αυτο το καλοκαιρι θα μαζεψω τα λεφτα απο την οικοδομη για να παρω μια νεα κνσολιτσα

 

http://www.guillaumetell.com/pix/cra6.jpg

 

λετε να τα καταφερω?[/quote']

 

Τριχες κατσαρες!! :lol:

Αν θες να εισαι ταξικα σωστος ΜΟΝΟ με αυτο θα την κανεις τη δουλεια σου! :lol:

 

Grammophone%20robl8.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου