Προς το περιεχόμενο

Κάποιο Home studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειναι μεζερια ρε

ειναι αγανακτηση

οταν βλεπεις αυτα και σκεφτεσαι πως εκοψες τον κωλο σου για να παρεις μια κονσολιτσα με 100 €,ξανακοβει τον κωλο του ο κιθαριστας για να παρει μια ηλεκτρακουστικη με 180 €,δουλευεις με μικροφωνα που κοστιζουν 5€,ακους απο ηχεια που δεν αποτελουν ουτε 2 ιδια και δεν κοστιζουν ολα μαζι πανω απο 120 €,φτιαχνοντας μονος σου καλωδια για μικρο κοστος και ολα αυτα στα 23 σου εχοντας ονειρα για την μουσικη,και καταλαβαινεις πως επειδη δεν εχεις λεφτα δεν μπορεις να κανεις ουτε προβες γιατι ολη η μπαντα ξενερωνει με τον αθλιο ηχο τοτε αγανακτεις

δεν μιζεριαζεις

οταν βλεπεις εναν επιδειξια να αποκαλυπτεθ χωρις ντροπη τα πλουσια ελεη που του χαρισε ο θεος γιατι ο μπαμπας του ηταν καλος ανθρωπος

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν ειναι μεζερια ρε

ειναι αγανακτηση

οταν βλεπεις αυτα και σκεφτεσαι πως εκοψες τον κωλο σου για να παρεις μια κονσολιτσα με 100 ¤' date='ξανακοβει τον κωλο του ο κιθαριστας για να παρει μια ηλεκτρακουστικη με 180 ¤,δουλευεις με μικροφωνα που κοστιζουν 5¤,ακους απο ηχεια που δεν αποτελουν ουτε 2 ιδια και δεν κοστιζουν ολα μαζι πανω απο 120 ¤,φτιαχνοντας μονος σου καλωδια για μικρο κοστος και ολα αυτα στα 23 σου εχοντας ονειρα για την μουσικη,και καταλαβαινεις πως επειδη δεν εχεις λεφτα δεν μπορεις να κανεις ουτε προβες γιατι ολη η μπαντα ξενερωνει με τον αθλιο ηχο τοτε αγανακτεις

δεν μιζεριαζεις

οταν βλεπεις εναν επιδειξια να αποκαλυπτεθ χωρις ντροπη τα πλουσια ελεη που του χαρισε ο θεος γιατι ο μπαμπας του ηταν καλος ανθρωπος[/quote']

 

Όλα αυτά μαζί : είναι μιζέρια. Στα 23 σου, πρέπει να βρεις και κάποια δουλειά φίλε μου. Με τον πρώτο μισθό θα έχουν καλυφθεί όλα τα παραπάνω έξοδα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μπουλη απο τα 15 μου δουλευω και τωρα κανω πρακτικη με 250€ και το απογευμα δουλευω οικοδομη

και αυτα που βγαζω τα δινω για νοικι ,νερο,φως,φαι γιατι μενω μονος μου και οχι με την μαμα μου

αλλα και σπιτι μου να ημουν πως θα μαζευα 300.000€ για να εχω τον εξοπλισμο που εχει ο τυπος?

ουτε μια ζωη δεν φτανει

ετσι ειναι,στερουμαστε εμεις τα παντα για να τα εχουν καποιοι ολα

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μπουλη απο τα 15 μου δουλευω και τωρα κανω πρακτικη με 250¤ και το απογευμα δουλευω οικοδομη

και αυτα που βγαζω τα δινω για νοικι ' date='νερο,φως,φαι γιατι μενω μονος μου και οχι με την μαμα μου

αλλα και σπιτι μου να ημουν πως θα μαζευα 300.000¤ για να εχω τον εξοπλισμο που εχει ο τυπος?

ουτε μια ζωη δεν φτανει

ετσι ειναι,στερουμαστε εμεις τα παντα για να τα εχουν καποιοι ολα[/quote']

 

Εγώ δεν σου πρότεινα λύση για να έχεις τον εξοπλισμό του τύπου (αν τελικά υπάρχει τύπος, όπως έγραψα και σε προηγούμενο ποστ μου). Σου πρότεινα λύση για να ταλαιπωρείσαι λιγότερο και εσύ και τα υπόλοιπα μέλη του συγκροτήματος, να σταματήσετε επιτέλους να φτιάχνετε μόνοι σας καλώδια. Από τα 15 σου μέχρι σήμερα δεν έχουν περισέψει μερικά ευρώ για να καλύψεις τα έξοδα που ανέφερες;

 

Υ.Γ. Μπούλη γιατί με είπες; Δεν έχετε χοντρούληδες στην ΚΝΕ?

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ προδωθηκες κι ολας

το μπουλη δεν πηγαινε για τα κιλα τα οποια δεν ξερω αν εχεις

ειναι μια εκφραση που χρησιμοποιω συχνακαι συμαινει πιο πολυ ανιδεος και την ειπα επειδη δεν καταλαβες το εννοουσα

συγνωμη και παλι αλλα οταν βλεπω επιδηξη χρηματος μου βγενει ο κακος μου εαυτος

μικροκομπλεξισμος των αστικων καταλοιπων ειναι

μια εποχη εμπαινα στο www.bassandrums.gr απο το οποιο με κοψανε.

ολη την ωρα διαφημιζαν τα οργανα που ειχαν και για μουσικη δεν μιλαγαν καθολου

ασε που οταν τους ρωταγες κατι δεν απαντουσαν

ασχετοι τελειως

λεγανε μονο για το ποσα λευτα κανει το οργανο τους και ποσο ο ενισχυτης τους

P>ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑ ΤΑΞΙΚΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ GEAR!

 

:lol: :lol:

 

ΖΗΤΩ Η ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ ΜΕ ΚΑΣΣΕΤΟΦΩΝΟ LUCKY!! :lol: :lol:

 

ΚΤΗΝΗ ΤΟΥ CUSTOM SHOP & ΤΩΝ PRO-TOOLS ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΕΜΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ ΣΑΣ!!! :lol: :lol:

 

ΦΩΤΙΑ ,ΦΩΤΙΑ ΣΤΟΥΣ GEARHEAD ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ!! :lol: :lol:

 

ΜΕ ΑΓΑΠΗ

 

stalin-face.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4.Συμφωνείτε να μην αναρτείτε μηνύματα με συκοφαντικό, υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή, καθώς και πολιτικού, θρησκευτικού, ή φυλετικού χαρακτήρα.

 

Θα μαι πολύ UFO αν ζητήσω να μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους, ή απλά γραφικός;

 

Όσο και αν δεν το αντιλαμβάνεστε, κάποιοι ενοχλούνται... Σπουδαία τα λάχανα;

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου