Προς το περιεχόμενο

Fender Mustang Floor Board


mpikoz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια διαφημιστική φωτό από κάποια πράγματα που θα παρουσιαστούν στο NAMM:

 

399958_10150482282638667_134498808666_9002826_2086338293_n.jpg

 

Η πεταλιέρα είναι προφανώς αυτή αριστερά κάτω.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα αυτό πιο πολύ για controler (δεν βλέπω να έχει πολλά μπλιμπλίκια!!) μου κάνει παρά για πεταλιέρα.. ???

Είστε μουσικός, θέλετε να βλέπετε χέρι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό πιο πολύ για controler (δεν βλέπω να έχει πολλά μπλιμπλίκια!!) μου κάνει παρά για πεταλιέρα.. ???

 

με 9 ποδοδιακοπτες και expression pedal?

 

σε πολυ κυριλε...κοντρολερ εισαι συνηθισμενος νομιζω... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς πάει να αντιγράψει το λούκ της Line 6.

 

Ε, εντάξει, δεν υπάρχουν και τρομερά περιθώρια καινοτομίας...

 

Τώρα που τη βλέπω μοιάζει όντως με MIDI πεταλιέρα της Line6... anyway, σε μερικές μέρες είναι το NAMM, θα δούμε.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρότεινα να φερθείτε σαν μεγάλα παιδιά, και όχι σαν να σας έθιξαν τη γκόμενα.

 

Ούτε ποσοστά να σας έκοβαν.  ;D

 

Συγνωμη ρε σ Genius αλλα δικαιολογω τα σχολια των παιδιων!

γενικα οποτε γραφεις για την fender ο τροπος σου ειναι παντα απαξιοτικος

εχεις σκεφτει μηπως αντι να μιλαμε εμεις σαν να μας "έθιξαν τη γκόμενα" μηπως εσυ μιλας για μια "γκομενα που σε εφτισε" και για αυτο συνεχεια την θαβεις?

 

εσενα μηπως σου κοβουν ποσοστα απο τις αντιπαλες εταιριες?

 

ολα αυτα στα λεω εντελως φιλικα γιατι μου αρεσει πολυ ο τροπος που γραφεις και μας ενημερωνεις για διαφορα πραγματα αλλα αυτη σου η σταση με "χαλαει"

 

αφησε μας να ζουμε με το κολημα μας  ;D

 

Ον τοπικ!

οντως τα εφε του Mustang ειναι πολυ καλα αλλα θα ειναι δυσκολο να χτυπησει εταιριες που εχουν παραδοση σε πολυεφε.... αντε να δουμε

 

 

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως τα εφε του Mustang ειναι πολυ καλα αλλα θα ειναι δυσκολο να χτυπησει εταιριες που εχουν παραδωση σε πολυεφε.... αντε να δουμε

 

Γνώμη μου είναι πως το όνομα της Fender είναι τεράστιο και μπορεί να μπει σε όποιο κιθαριστικό τομέα θέλει με αξιώσεις. Να δούμε αν και πότε θα κινηθεί και η Marshall...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσενα μηπως σου κοβουν ποσοστα απο τις αντιπαλες εταιριες?

 

Μα ναι, φυσικά, το έχω δηλώσει άλλωστε. Απ'αυτά ζω.  8)

 

αφησε μας να ζουμε με το κολημα μας  ;D

 

Δεν έχω πρόβλημα, άλλοι τρέχουν στα γήπεδα κάθε Κυριακή, άλλοι είναι κολλημένοι με τα κόμματα, άλλοι έχουν πέσει στα ναρκωτικά... εντάξει... ένα κόλλημα με τη 7ender δεν είναι και τόσο σοβαρό, έχεις δίκιο.

 

Ον τοπικ!

οντως τα εφε του Mustang ειναι πολυ καλα αλλα θα ειναι δυσκολο να χτυπησει εταιριες που εχουν παραδωση σε πολυεφε.... αντε να δουμε

 

Δεν είπα κάτι διαφορετικό και γενικότερα ο,τιδήποτε γράφω για τη 7ender θεωρώ ότι καλύπτεται από επιχειρηματολογία.... που αντιλαμβάνομαι ότι δεν μπορεί να πείσει τους κολλημένους... αλλά τι να κάνουμε;

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου είναι πως το όνομα της Fender είναι τεράστιο και μπορεί να μπει σε όποιο κιθαριστικό τομέα θέλει με αξιώσεις. Να δούμε αν και πότε θα κινηθεί και η Marshall...  ::)

 

H Marshall ειναι μια ΠΟΛΥ μικρη εταιρεια συγκρινομενη με τη Fender & βγαζει/εβγαζε μονο ενισχυτες,ειναι και βρεττανικη...οποτε καπως δυσκολο να επεκταθει.

 

Παντως μια χαρα τα παει και ετσι μικρη που ειναι.(Μικρη λεμε τωρα,μετα τη Fender ειναι η μεγαλυτερη εταιρεια ενισχυτων κιθαρας στον κοσμο)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Marshall ειναι μια ΠΟΛΥ μικρη εταιρεια συγκρινομενη με τη Fender & βγαζει/εβγαζε μονο ενισχυτες,ειναι και βρεττανικη...οποτε καπως δυσκολο να επεκταθει.

 

Παντως μια χαρα τα παει και ετσι μικρη που ειναι.(Μικρη λεμε τωρα,μετα τη Fender ειναι η μεγαλυτερη εταιρεια ενισχυτων κιθαρας στον κοσμο)

 

Επειδή τα έχω μπερδέψει, τι σχέση έχει η Marshall με τη Vox και την Korg? Κάτι που αφορά μόνο το distribution?

 

Α, και η 7ender ΔΕΝ είναι η πρώτη σε πωλήσεις εταιρεία ενισχυτών στον κόσμο.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου