Προς το περιεχόμενο

Lara Fabian live


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ειδα προσφατα και απο τοτε εχω παγωσει απο την ερμηνεια της...την εκφραστικοτητα και αυτο το μοναδικο που κανει προς το τελος του κομματιου οταν αφηνει το μικροφωνο(3.40 και μετα!!!).Ειλικρινα δεν εχω ξαναπαθει τετοια πλακα με τραγουδιστρια και ειδικα ΓΑΛΛΙΔΑ....ολο το μεγαλειο ειναι εδω πιστευω...

 

Lara Fabian - Je Suis Malade (2003) Live (HD)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως επειδή είναι βελγο-ιταλίδα με καναδικό διαβατήριο... ;)

 

Όντως ωραία ερμηνεία...

 

(Πάντως για τους γάλλους δεν έχεις δίκιο. Ψάξτο λίγο. Είναι η φυλή με τους πιο εχμμ... ερμηνευτικούς ερμηνευτές...)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως επειδή είναι βελγο-ιταλίδα με καναδικό διαβατήριο... ;)

 

Όντως ωραία ερμηνεία...

Συγνωμη δεν το γνωριζα,αλλα πιστευω δεν εχει να κανει .Το θεμα ειναι η ερμηνεια της.Χαιρομαι που σου αρεσε,γιατι φοβαμαι μηπως εχω γινει πολυ ευαισθητος τελευταια. :-\

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το καινουργιο αλλα το παλιο ειναι αλλιως  ;)

 

επισης δεν χρειαζεται να περνας κλιματηστηριο για να σου κανει κλικ μια γκομενα εχμμμμμμμ................ενα τραγουδι  ;D ;D ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρρώστια. Όλα τα λεφτά είναι ο Matt Herskowitz, ο πιάνο-μαν. Είχα πετύχει κι ένα βιντεάκι από πρόβα και ήταν αρρώστια κι αυτό. Δεν το βρίσκω.. Και στιχάρες το κομμάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

δλδ να πω κατι? εαν εχεις ζησει τετοιες στιγμες...δεν νομιζω οτι εχεις αναγκη απο οτιδηποτε αλλο σαν καλλιτεχνης...μακαρι να ημουν σε αυτα τα live πιστευω θα παθαινα ενα μικρο σοκ.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Πάντως για τους γάλλους δεν έχεις δίκιο. Ψάξτο λίγο. Είναι η φυλή με τους πιο εχμμ... ερμηνευτικούς ερμηνευτές...)

 

+1

 

Aν παρατηρήσεις, η Edith Piaf τραγουδάει τα σύμφωνα!

 

φοβαμαι μηπως εχω γινει πολυ ευαισθητος τελευταια

 

Να γράψεις βιβλίο με τίτλο "από τη γύμνια στη μελαγχολία" και επιμελήτρια τη Βάνα Μπάρμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου