Προς το περιεχόμενο

Απορία ανάμεσα σε 2 κάρτες ήχου


loufos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, γειά χαρά παιδιά,

απλά θέλω να πώ πώς την κονσόλα την πήρα mackie onyx 1620i

Είναι απλά γαμάτη! Τα eq της είναι απίστευτα ο ήχος, όλα, έχω μείνει τούμπανο ευχαριστημένος! Την προτείνω ασ πόύμε στον οποιοδήποτε.

Και επίσης φυσικά και ηχογραφεί πολυκάναλα 16 κανάλια συγκεκρημένα. Μπορείς να κλέψεις τα effect κλπ (φαντασία και όρεξη να παίζει).

Αυτα είχα να πω να είστε καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 7 μήνες αργότερα...

αν και το θεμα ειναι απο καιρο , εχω μια απορια σε κατι σχετικο με αυτα που συζητηθαν.

ειπωθηκε γενικα οτι η σειρα Delta της M audio ηταν μια καλη λυση για την κατηγορια..

εχω την Delta 1010 Lt απο το 04/2005 αν θυμαμαι καλα , για χρηση σαν των προμιλησαντων (mpc τρακινγκ κτλ) , απο θεματος "converters" δλδ ειμαι κομπλε? δε μενδιαφερουν αλλα χαρακτηριστικα τοσο ..

 

μπορουμε να πουμε οτι ειναι στα ιδια με τις σημερινες σειρες fast track η γνκα ο,τι κυκλοφορει στα 24bit/96kHz ?

με την profire 610 συγκρινεται?

σε σχεση με tascam us 200 , 122 κτλ ?

 

και ξαναλεω οσον αφορα ΜΟΝΟ στους converters ...

 

ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, αφού δε σε παίρνει για MOTU, να ξέρεις πως και η Presonus έχει αρκετούς ευχαριστημένους Mac users. Και επίσης το Studio One που δίνει μαζί είναι μια πολύ καλή περίπτωση.

 

Αφού οι Mac γκουρού του φόρουμ σου λένε ότι είσαι ΟΚ με το imac, τότε σκέψου το. Εγώ θα τη χτύπαγα.

 

'Εχει κάποιος γνώμη για Presonus και το προγραμμα που δινει μαζι το Studio one σε χρήση με Windows? 

MUSIC IS MAGIC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και το θεμα ειναι απο καιρο , εχω μια απορια σε κατι σχετικο με αυτα που συζητηθαν.

ειπωθηκε γενικα οτι η σειρα Delta της M audio ηταν μια καλη λυση για την κατηγορια..

εχω την Delta 1010 Lt απο το 04/2005 αν θυμαμαι καλα , για χρηση σαν των προμιλησαντων (mpc τρακινγκ κτλ) , απο θεματος "converters" δλδ ειμαι κομπλε? δε μενδιαφερουν αλλα χαρακτηριστικα τοσο ..

 

μπορουμε να πουμε οτι ειναι στα ιδια με τις σημερινες σειρες fast track η γνκα ο,τι κυκλοφορει στα 24bit/96kHz ?

με την profire 610 συγκρινεται?

σε σχεση με tascam us 200 , 122 κτλ ?

 

και ξαναλεω οσον αφορα ΜΟΝΟ στους converters ...

 

ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου