Προς το περιεχόμενο

Squier 51


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χμ μια και το λες μάλλον ήρθε η ώρα να πάρω κι εγώ αυτά τα μαραφέτια' date=' που μετρούν το ραντιους, τα πόμολα που φέρνουν γρήγορα τις σβούρες στα κλειδιά και όλα αυτά...[/quote']

 

 

Καλά, το πόμολο αυτό είναι μεγάλη εφεύρεση. Πρώτη φορά τυχαία πήρα ένα πριν 1-2 χρόνια και απορώ πως ζούσα τόσα χρόνια χωρίς αυτό. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι οι χορδές μου "παλιώνουν" πολύ πιο γρήγορα από τότε. :lol:

 

Eμένα ποτέ δεν με βόλεψε... :? Εκτός και αν φταίει η υλοποίηση της ernie ball, που δεν κουμπώνει πάνω στο κλειδί αλλά πρέπει να προσέχεις να μη φευγει απ τη θέση του.

 

 

edit : μπέρδεψα τα θέματα. ό,τι να ναι. :oops: :oops:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 196
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Χαιρετώ το καλύτερο μουσικό σαιτ...(σλουρπ) 8) Καλως σας βρήκα λοιπόν!!!Ψάχνοντας για φτηνή 1η ηλ. κιθάρα (έχω κλασική,ακουστική και ένα μπασάκι) έπεσα πάνω στο τοπικ του elavd για την ΄51.Πραγματικά ξεχωριστή κιθάρα.Δυστυχώς η Fender σταμάτησε την παραγωγή :roll: Ξέρετε αν και πού μπορώ να βρω κανένα κομμάτι στοκ???Κατα προτίμιση κάποιο site???

Εχω Φ-εντερικές διαταραχές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ...σας ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις...Το πρόβλημα είναι ότι μένω Ιταλία και έχω βρει 2,3 αλλά οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες :roll: .Οπότε θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω με τα ανωτέρω καταστήματα...Thnx :wink:

Εχω Φ-εντερικές διαταραχές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου