Προς το περιεχόμενο

το cubase κρασαρει...τι κανω?


magosbap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδες! εχω ενα προβληματακι...οταν στο cubase εχω πολλα καναλια και φορτωμενα τρωει κολληματα...αυτο μπορει να διορθωθει με το να ανεβασω ραμ η ειναι θεμα της cpu? να σημειωσω οτι το Cubase ειναι σπασμενο και μαλλον οχι καλα, ισως να φταιει και αυτο, αν και δεν νομιζω γιατι και στο reason συμβαινει αυτο αλλα πιο σπανια...τι κανω λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδες! εχω ενα προβληματακι...οταν στο cubase εχω πολλα καναλια και φορτωμενα τρωει κολληματα...αυτο μπορει να διορθωθει με το να ανεβασω ραμ η ειναι θεμα της cpu? να σημειωσω οτι το Cubase ειναι σπασμενο και μαλλον οχι καλα, ισως να φταιει και αυτο, αν και δεν νομιζω γιατι και στο reason συμβαινει αυτο αλλα πιο σπανια...τι κανω λοιπον?

 

Και μετά απ'αυτό περιμένεις να λάβεις σοβαρή απάντηση και ποστάρεις στο Noiz?  ::) ::)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε manosx με το να ανεβασω ραμ δεν γινεται να σωσω τιποτα? γιατι για καινουργιο pc δεν...

 

φιλε The Genius Loci εχεις απολυτο δικιο αλλα θεωρησα τιμιο να πω σε τι κατασταση εχω το cubase στο pc μου(διστιχως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε The Genius Loci εχεις απολυτο δικιο αλλα θεωρησα τιμιο να πω σε τι κατασταση εχω το cubase στο pc μου(διστιχως)

 

Αγαπητέ δεν κάνεις δουλειά έτσι.

 

Καλύτερα να έχεις ένα... "κατώτερο" πρόγραμμα (πολύ συζητήσιμο αυτό) το οποίο να ξέρεις ανά πάσα στιγμή ότι θα δουλεύει παρά το "καλύτερο" που θα δουλεύει όπου και όπως θέλει.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία άκου τι θα κάνεις.

 

Βάλε αυτό:

 

http://www.reaper.fm/

 

Εχει για ένα μήνα ελεύθερη δοκιμή.

 

Τρέξε ένα βαρύ Project.

 

Αν τρέξει, φταίνε οι μαιμούδες και οι χιμπατζίδες που βάζεις στο μηχάνημά σου.

 

Αν δεν τρέξει, τότε μάζευε λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

+1000

 

Το χρησιμοποιώ αποκλειστιά τους τελευταίους μήνες (64bit έκδοση) και δεν έχει να ζηλέψει ΤΙΠΟΤΑ από DAW πενταπλάσιου κόστους (ακόμα και αν το αγοράσεις, που για non-commercial use είναι πάμφθηνο και με δωρεάν updates για πολύ καιρό).

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου