Προς το περιεχόμενο

Iced earth - dark saga ( everything played by aris17561 )


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπραβο για την προσπάθεια κ σεβόμενος την προσπάθεια που έκανες και τον χρόνο που ξόδεψες για την ηχογράφηση τα σχόλια που έχω είναι τα εξής:

ο ήχος της κιθάρας μου άρεσε στα clean  αλλά στα rhythm ήθελε περισσότερο όγκο,

μάλλον περισσότερα μπάσα και χαμηλότερα μεσαία,

το lead καπου sto 2.00 θα μπορούσε να παιχτεί λίγο καλύτερα,

τα drums μου φάνηκαν μια χαρά για το επίπεδο της ηχογράφησης,

το μπάσο θα μου άρεσε να είναι λίγο πιο ευδιάκριτο( όπως και στην αυθεντική ηχογράφηση είναι χαμήλά :) )

τα φωνητικά δεν μπορώ να πω πως μου άρεσαν ιδιαίτερα (βέβαια μου άρεσε παρα μα παρα πολύ στα clean  στην αρχή και την μέση  :P) γιατί προσπαθούσες να ακουστείς σαν τον Barlow και νομίζω πως αν τραγουδούσες όπως σου βγαίνει καλύτερα το προσωπικο σου στυλ θα  ήταν καλύτερα.

Και πάλι μπράβο για την προσπάθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο για την προσπάθεια κ σεβόμενος την προσπάθεια που έκανες και τον χρόνο που ξόδεψες για την ηχογράφηση τα σχόλια που έχω είναι τα εξής:

ο ήχος της κιθάρας μου άρεσε στα clean  αλλά στα rhythm ήθελε περισσότερο όγκο,

μάλλον περισσότερα μπάσα και χαμηλότερα μεσαία,

το lead καπου sto 2.00 θα μπορούσε να παιχτεί λίγο καλύτερα,

τα drums μου φάνηκαν μια χαρά για το επίπεδο της ηχογράφησης,

το μπάσο θα μου άρεσε να είναι λίγο πιο ευδιάκριτο( όπως και στην αυθεντική ηχογράφηση είναι χαμήλά :) )

τα φωνητικά δεν μπορώ να πω πως μου άρεσαν ιδιαίτερα (βέβαια μου άρεσε παρα μα παρα πολύ στα clean  στην αρχή και την μέση  :P) γιατί προσπαθούσες να ακουστείς σαν τον Barlow και νομίζω πως αν τραγουδούσες όπως σου βγαίνει καλύτερα το προσωπικο σου στυλ θα  ήταν καλύτερα.

Και πάλι μπράβο για την προσπάθεια!

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου