Προς το περιεχόμενο

All around distortion


mustafank

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ωστόσο, μπορεί να σκεφτώ και την προτροπή του saviola να κινηθώ για drive. :-\

 

παρε κιθαρα, και disto στο χερι και go for it - αμα εχουν και τον ενισχυτη σου ακομα καλυτερα να το δοκιμασεις εκει και οχι ως συνήθως στα κτηνοι ενισχυτες που εχουνε...

 

Εγω παλι εχω το ιδιο προβλημα και για αυτο στο ειπα απο την αρχη ειμαι προς bad monkey overdrive γιατι το θελω να τα κανε ολα και να συμφερει (απο blues μεχρι rock)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

telegun msd

to xw 2 xronia k opoy to phga me koitoysan les kai eimai e3wghinos

para thn ypshlh timh tou san kainoyrgio (210) to xw dei stis aggelies tou forum mexri k 130 europaika.

 

Φιλε μου στη γλωσσα που γραφεις και γω σαν e3wghinos θα σε κοιτουσα .Φιλικα παντα εδω γραφουμε ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

Για το Telegun MSD θα συμφωνησω και γω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φιλε μου στη γλωσσα που γραφεις και γω σαν e3wghinos θα σε κοιτουσα .Φιλικα παντα εδω γραφουμε ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

Για το Telegun MSD θα συμφωνησω και γω

Συγγνωμη κυριε τεοσπιρ που σας εθιξα την γλωσσα σας.Απλως ηθελα να βοηθησω τον φιλο στο θεμα που εθεσε.Απλως γραφτηκα προσφατα στο φοροθμ ??? και ξεχασα οτι γραφεις μονο ελληνικα.Ελπιζω να παψεις πλεον να με βλεπεις ετσι...οχι πως με πολυνοιαζει κιολας αλλα μπορεις να πεις κατι στο αλλο και καλο προερετα αν σου λεει κατι.

Παρολα αυτα θελω να προσθεσω για το πεταλι πως καλο θα ταν επισης να το ακουσει απο κοντα αλλα δυστηχως μονο στην θεσσαλονικη ξερω οτι το φερνει ο Ζαχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη κυριε τεοσπιρ που σας εθιξα την γλωσσα σας.

 

Δικια σου γλωσσα δεν ειναι ;

 

οχι πως με πολυνοιαζει κιολας αλλα μπορεις να πεις κατι στο αλλο και καλο προερετα αν σου λεει κατι.

 

Γιατι αρπαζεσαι ; και αυτο μεταφραση θελει  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..ειμαι προς bad monkey overdrive γιατι το θελω να τα κανε ολα και να συμφερει (απο blues μεχρι rock)

 

το είχα παλιότερα και η αλήθεια είναι πως, αν και το συγκεκριμένο είναι περίσσοτερο από τίμιο, για το κόστος του, θα ήθελα να δοκιμάσω και άλλα πεταλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κάνω bump, για ενημέρωση σχετικά με το θέμα μου

for whom it may consern.. :-\

 

Τελικά, ακολούθησα την πρόταση του φίλτατου LK και κατέληξα με το Boss DS-2, καθώς και με τον compressor Marshall ED-1 (πρώτο πεταλάκι, πλέον, στην αλυσίδα μου), καθώς τα αντάλλαξα με το BBE Crusher, το οποίο ήταν αρκετά βαρύ για τα (τωρινά) γούστα μου και ήταν, σχεδόν πάντα, κλειστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου