Προς το περιεχόμενο

ou es tu mon amour_fusiongtr


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αποφάσισες να παίξεις in φούζιε; Χάλια μαύρα.  ;D

 

Άμα σου λέμε με τον τζιβούρ να αφήσεις τα άουτ και τα κόρνερ είναι γιατί κάτι διακρίνουμε.

 

Πολύ ωραίος.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους (Ray, Ανέστη, Πάνο, Samy, Μιχάλη, Σπύρο, Λάκη) και μόνο που το ακούσατε!

 

@Λάκη με τον καφέ καλό είναι, αλλά για ψώνια...μόνο σε κάβα θα μπορούσα να ψωνίσω με τέτοια μουσική. ;D

 

@Σπύρο τα κόρνερ δεν τα μπορώ γιατί δεν έχω ψηλούς μπροστά. Μου αρέσει να μπουκάρω από τη μέση. ;D Αλήθεια, τι διαβλέπετε εσύ κι ο αντιφουζιόνης? :D

 

@Ανέστη αν έπαιζα λίγο περισσότερο μάλλον θα αποδεχόμουν την πρόταση. ;) Με τιμά ιδιαίτερα!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πουλάκι μου... δεν μας τα είχες πει αυτά  ;D Με εξέπληξες (με την πολύ καλή έννοια).

 

Ωραιότατος και μελωδικότατος. Και μου αρέσει που έχεις παρουσιάσει (μαζί με αυτό εδώ) κομμάτια από... μέχρι.  ;), γεγονός που δείχνει ότι δεν είσαι «μονοδιάστατος» μουσικός. Και πάλι μπράβο Στράτο.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Ανέστη αν έπαιζα λίγο περισσότερο μάλλον θα αποδεχόμουν την πρόταση. ;) Με τιμά ιδιαίτερα!

Μα γι αυτό στο είπα...είναι το group των τεμπέληδων που δεν κάνουν πρόβες!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μου αρέσει που έχεις παρουσιάσει (μαζί με αυτό εδώ) κομμάτια από... μέχρι.  ;), γεγονός που δείχνει ότι δεν είσαι «μονοδιάστατος» μουσικός. Και πάλι μπράβο Στράτο.

Ευχαριστώ πολύ Τέρη  :) αλλά... βρε ποιός είναι αυτός που παίζει τα πάντα εκτός από Blues (κι αυτό γιατί δεν είναι στο συμβόλαιό του), ποιός είναι, θα τον βρω ;D.

 

@Ανέστη εννοώ δεν παίζω καν πια  :'( (τι πρόβες βρε :D).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Ανέστη εννοώ δεν παίζω καν πια

Γιατί...είσαι τιμωρία...ή σε κάποια θρησκευτική αίρεση που το απαγορεύει? ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί...είσαι τιμωρία...

Κάτι σαν "αυτοτιμωρία" ας πούμε (μην εγγίζετε, πονάει).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ευχαριστώ πολύ Τέρη  :) αλλά... βρε ποιός είναι αυτός που παίζει τα πάντα εκτός από Blues (κι αυτό γιατί δεν είναι στο συμβόλαιό του), ποιός είναι, θα τον βρω ;D.

 

 

 

Α, εύκολο... Ο Marathon  ;D ;D ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

backing ξε backing εγώ το ...απήλαυσα! ΠΟΛΥ γουστάρω μουσικούς σαν κι εσένα που ασχολούνται με πολλά διαφορετικά είδη μουσικής! Συνέχισε να δικαιολογείς το nickname σου :) :)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου