Προς το περιεχόμενο

carvin custom vs Jackson soloist usa vs ESP Horizon


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ισως μπορουν να βοηθησουν καποιοι μεσα απο το φορουμ που εχουν τις κιθαρες που σε ενδιαφερουν. Αν ειναι κι απο τη γειτονια σου γιατι οχι.. δεν νομιζω οτι θα ειναι προβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλησπερα σε ολους.

 

Εχω μια Carvin DC125 ειναι ιδια με τις DC400 και ειναι στις προδιαγραφες που ψαχνεις alder με quilted maple top και maple neck through me σταθερη γεφυρα tune-o-matic bridge.Εχει επανω τους μαμα C22  με passive /active κυκλωμα.

 

Βρισκομαι στην Νεα Ιωνια εαν σε ενδιαφερει να την δοκιμασεις μπορουμε να το κανονισουμε,δυστυχως τις αλλες δυο εργαλειαρες δεν τις εχω αλλα μια γευση ακομα απο Carvin μπορεις να παρεις.Δεν εκφερω ιδιαιτερη γνωμη μιας και οι παραμετροι για να αγορασεις μια κιθαρα δινοντας αρκετα χρηματα ειναι αρκετοι και εχουν αναφερθει ηδη πολλοι τους οποιους σιγουρα θα πρεπει να τους λαβεις υποψην σου. Να συμπληρωσω οτι θα τις ηθελα και τις τρεις ;D!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου χιλια ευχαριστω για την προσκληση,μια απ τις επομενες μερες θα επικοινωνισω μαζι σου για να τσεκαρω την κιθαρα.Επισης μιας και καποιος ανεφερε τις ran,διαπιστωνω οτι κανουν οτι κοπια θες.ΘΑ αξιζε λετε να παραγγειλω ρεπλικα soloist με τα ιδια ακριβως specs και μερικες αισθητικες επεμβασεις μου?Ισως και να ναι πιο ποιοτικη,με πολυ λιγοτερα λεφτα αφου δεν πουλαει ονομα και δεν εχεις στην τιμη και το κοστος διαφημισης της jackson.Το κακο ειναι οτι επειδη ειναι custom shop,δεν μπορεις να κρινεις την κιθαρα που θες διοτι πολυ απλα δεν υπαρχει ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου